Для дев’яти випускників місцевої школи 26 травня стало останнім днем шкільного дитинства – для них пролунав останній дзвоник.

 

На подвір’ї Новосілківської школи на свято зібралися учні, вчителі та батьки. На урочистій лінійці селищний голова Олександр Киризлієв привітав усіх присутніх із завершенням чергового навчального року та вручив грошові премії п’ятьом педагогам за підготовку переможців районного та обласного етапів всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. Також одному з кращих випускників, переможцю багатьох олімпіад, селищний голова подарував ноутбук. З напутнім словом до випускників звернулась директор школи Ліщук Ірина Олегівна, а також вручила кращім учням похвальні листи.

На урочистій лінійці одинадцятикласники танцювали традиційний вальс. У доросле життя батьки проводжали їх під аркою вишитих рушників, а наймолодші учні сказали їм своє напутне слово про головні, на їхню думку, життєві цінності. Десятикласники подарували, тепер уже майбутнім студентам, дзвіночки, як згадку про школу та це свято.

Наступного року Новосілківський навчальний заклад випускатиме близько двадцяти одинадцятикласників.

 

Матеріал підготував Олег Наумчук 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика