24 серпня в Чабанівському центрі культури та дозвілля відбулися урочисті заходи та концерт з нагоди 25-ї річниці до Дня Незалежності України, районні заходи проходили у Боярці разом з фестивалем «Родина» 27 серпня. Голову Чабанівської селищної ради відзначено нагородою.

 

Розпочалося святкування з внесення учасниками АТО Державного Прапору. Далі настоятель Свято-Троїцького храму отець Мирослав провів молебень за Україну. Відзначити День Незалежності прийшло чимало місцевих жителів разом із дітьми. Більшість із них вдягли вишиванки. Ще у заходах брали участь голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв, заступник з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар, заступник з питань ЖКГ Дмитро Шафорост, секретар виконавчого комітету, керуюча справами Наталія Макарська, колектив Центру культури та дозвілля.

 

До присутніх з вітальним словом звернувся селищний голова, який вручив воїнам АТО грамоти за відвагу та мужність. Станом на серпень 2016 року на військовому обліку є 60 учасників бойових дій, які проживають у Чабанах та Новосілках. Серед них два депутати місцевого рівня – Богдан Литовченко та Анатолій Коваль. Також з першою річницею діяльності, Центр культури та дозвілля привітали і побажали нових досягнень, успіхів на благо громади представники виконачого комітету.

 

У своєму вітальному слові, користуючись нагодою селищний голова подякував всім працівникам комунальної сфери населених пунктів, які дбають про чистоту та затишок нашого довкілля, співробітникам медичних закладів, вчителям, вихователям дитячих садочків та всім іншим, хто прикладає зусилля до розвитку Чабанів і Новосілок.

 

Відзначили роботу депутатського корпусу, апарату селищної ради та виконавчому комітету. Лише за 10 місяців прийнято багато життєво важливих рішень. Серед них затвердження генерального плану Чабанів та проекту генплану Новосілок. Пріоритетні питання, які вдалося за цей період зрушити з місця: будівництво школи в Чабанах на 720 місць, ремонт доріг, утеплення школи та дитячих садочків, заміна вікон у багатоповерхових будинках, заміна комунікаційних та електричних мереж, робота по модернізації котельні в Новосілках та будівництво культових споруд – храмів у Чабанах та Новосілках.

 

Після завершення офіційної частини відбувся концерт. Для гостей співали чарівна україночка Надія Гопчак, талановитий співак Ярослав Рибак з піснею «Вишиванка», пісенний вернісаж ансамбль «Сузір’я» під керівництвом Ігоря Дячука, вокальний ансамбль «Мрія». Також із Днем Незалежності щиро вітали найменші вихованці Центру культури Анастасія Бондар, Діана Шафорост, Уляна Бура, Карини Лещенко, які своїми дзвінкими голосами звеличували велич та красу рідного краю! Особливі слова вдячності за організацію та проведення святкового заходу директору Центру культури та дозвілля Ользі Когут.

 

Святкування Дня Незалежності на рівні району продовжилося через три дні у Боярці. Там проходив перший всеукраїнський фестиваль розвитку народної культури «Родина». Органи місцевого самоврядування презентували свої громади. Чабани та Новосілки представляли селищний голова Олександр Киризлієв, заступник з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар, секретар виконавчого комітету Наталія Макарська; Центр культури та дозвілля з директором Ольгою Когут та ансамблем «Сузір’я», художній керівник Ігор Дячук; театр «Корифеї» Новосілківського районного Будинку культури з режисером Романом Корнієнко, які підготували чудове театралізоване дійство; заслужений художник України, Почесний громадянин КиєвоСвятошинського району, лауреат «Золотого фонду нації» Юрій Пацан разом зі своєю дружиною Тетяною та чудовою виставкою своїх художніх робіт; Інститут садівництва НААН України з Новосілок, який представив свою продукцію, завідуюча бібліотекою в Чабанах Раїса Афанасівна Іщенко, Наталія Леонідівна Іщенко, Андрій Плиска, Віра Полішук, народні умільці та багато інших талановитих жителів.

 

На фестивалі голову Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва було відзначено Почесною грамотою від Київської обласної ради за значний внесок у сприянні розвитку української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 25-ї річниці Незалежності України, яку вручили в.о. голови Київської обласної ради Володимир Майбоженко та голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика