Чабанівська селищна рада, депутатський корпус вітає жителя Новосілок, шановну Аллу Дмитрівну Шидловську з 80-річним Ювілеєм!

Привітати ювіляршу прийшли члени родини, найближчі друзі, представники місцевого органу самоуправління та ветеранської організації. Від імені голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва, Аллу Дмитрівну нагородив Подякою за сумлінну 60-річну працю, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок в діяльність ветеранської організації та з нагоди ювілею, вручив матеріальну винагороду та привітав заступник голови Олег Наумчук.

Голова ветеранської організації Марина Володимирівна Тесанюк вручила ювілярші Почесну грамоту з нагоди ювілею та за активну громадську діяльність в житті організації.

Життя Алли Дмитрівни теж було нелегким....Дитина війни, сім'я педагогів, батько-директор школи в Лісниках, пам'ятає як мати- вчитель математики, пробула один рік у гестапо....але, слава Богу, чудом вижила! Повоєнні роки...освіта, праця на консервному заводі, знову освіта, сім'я, діти, педагогічна діяльність за математичним профілем, загальний трудовий стаж більше 60 років, працює і зараз! Сьогодні найбільша радість -онуки!

Секрет успіху: бути оптимістом по життю, як би не було важко, рідні і друзі, сімейні цінності і головне-завжди з піснею! Бажаємо щастя, сімейного затишку, мирного неба! Хай в родині згода буде та Господь Вас не забуде!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика