У єдності сила народу!
Боже, нам єдності дай.

22 січня український народ урочисто відзначає чергову річницю проголошення Акту Злуки,-об'єднання у 1919 році східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу. І хоч Акт Злуки тоді реалізуватися не вдалося, він є яскравим прикладом прагнення українців до національної єдності.
Прийняття Акту Злуки стало величною маніфестацією єднання східних та західних українських земель, виявом політичної консолідації національної еліти, днем народження єдиної незалежної Соборної держави. Як відомо, державна незалежність України була відновлена лише 24 серпня 1991 року.
На жаль, і в наш час українці знову змушеніі відстоювати територіальну цілісність та єдність держави Україна, проливається кров наших громадян за свободу, незалежність, цілістність кордонів нашої держави.

З приводу цього свята, дозвольте привітати всіх громадян нашої держави і побажати міцного здоров’я, незламного духу, людської гідності та самоповаги. Вперед до побудови сильної та незалежної європейської держави,-тільки разом, тільки спільними зусиллями! Пишаймося, що ми Українці!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика