Під час зустрічі відбулася нарада щодо аналізу ефективності освоєння бюджетних коштів, які виділялися в 2016 році з бюджету Києво-Святошинської РДА та співфінансуванням з місцевого бюджету селищної ради, для благоустрою інфраструктури та розвитку соціальних об’єктів Чабанів та Новосілок. Мирославою Смірновою було намічено плани щодо співпраці з Києво-Святошинською районною державною адміністрацією у 2017 році, згідно плану соціально-економічного розвитку Чабанівської селищної ради.
Відвідали та перевірили хід будівельних робіт по будівництву школи в Чабанах. Даний об’єкт є надзвичайно важливим для громади населеного пункту, що впродовж 20-ти років не міг зрушитися з місця. Було відмічено, що школа будується досить швидкими темпами, працюють бригади досвідчених будівельників.
Мирослава Смірнова та Олександр Киризлієв також відвідали дитячі навчальні заклади «Дзвіночок» в Чабанах, де було проведено роботи по утепленню фасадів садочку та зовнішнього освітлення, а також «Яблучко» в Новосілках, де були проведені капітальні роботи по ремонту та утепленню даху садочку з заміною покрівлі на нову. Також було презентовано оновлену та розширену систему освітлення прибудинкових територій в Чабанах та Новосілках з новими стовпами та ліхтарями, а також сучасними енергозберігаючими лампами.
Мирослава Михайлівна оглянула приміщення, в якому планується відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) для населення при Чабанівській селищній раді, де зараз проводяться ремонтні роботи.
Відвідали і районні заклади, що знаходяться на території Чабанівської селищної ради. Серед них,- Києво-Святошинський районний Будинок культури, де планується провести в цьому році роботи по ремонту даху, благоустрою території та землевпорядкуванню. З Мирославою Смірновою відбулася розмова щодо створення на території біля Будинку культури Меморіалу пам’яті загиблим воїнам у Другій світовій війні, воїнам-афганцям, ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЄС, воїнам,-учасникам АТО, всім тим, хто захищав нашу державу, її цілісність, свободу та незалежність. Також відвідали Новосілківську середню загальноосвітню школу, в якій у цьому році заплановано роботи по капітальному ремонту та утепленню даху, заміні вікон на нові металопластикові , а також впорядкування та дообладнання спортивного стадіону.
Приємно зазначити та висловити слова подяки за порозуміння та бажання співпраці на благо громад зі сторони голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової і депутатського корпусу району, та голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва і депутатів місцевої ради.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика