З любов"ю до життя і людей...
Звідки ті роки беруться? Хто знає?

З лісу якого виходять незримо?
Щойно на шлях свій ступив — вже чекає
Восьмий десяток ось-ось за дверима.
Хтось може скаже — зима на порозі!
Хтось може скаже — вже сонце сідає...
Тільки не вам — ви постійно в дорозі,
Сонечко вам ще бадьоро сіяє!

Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету, громади Чабанів та Новосілок вітаємо голову ГО "Первинна організація с.Новосілки" шановного Юрія Костянтиновича Маслова з 80-річним ювілеєм.

Юрій Костянтинович є чуйною та доброю людиною, згуртував навколо себе одну з трьох ветеранських організацій Чабанів та Новосілок, яка нараховує більше 300 членів.

Не зважаючи на свій поважний вік ювіляр веде досить активний спосіб життя, окрім громадської роботи займається спортом, а саме греблею на байдарках та каное, альпінізмом, туризмом, організовує походи та екскурсії по місцям бойової слави, більше десяти раз підіймався на Говерлу, в тому числі і у зимовий період. Є справжнім патріотом своєї держави, співає разом з друзями пісень та є оптимістом по життю. За дорученням голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва привітати ювіляра завітали заступники голови Юрій Бондар та Олег Наумчук, які вручили від голови Юрію Костянтиновичу з нагоди ювілею Подяку за активну громадську позицію, особливий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, відновлення пам"яток історії.

Також привітати ювіляра завітали у ветеранську кімнату в Новосілках багато друзів та близьких людей, серед яких місцеві депутати Катерина Петрівна Середа, Валентина Михайлівна Грузинська, Ігор Тарасович Ратушенко, представники ветеранських організацій районних.областних та всеукраїнських рівнів, друзі по спорту та туризму, представники Федерації каное України, серед яких було багато відомих людей, в тому числі і поважного віку.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика