Відбулася спільна нарада в Голосіївській районній державній адміністрації міста Києва. Серед питань які розглядалися та обговорювалися були стихійне розміщення автотранспорту біля станції метро «Теремки» та несанкціоноване викидання побутового сміття жителями приміської території, а також дачниками вздовж Одеської траси, у природоохоронній смузі та житлових кварталах будинків. Вирішення даних наболілих питань є вкрай важливим як для жителів мікрорайону Теремки Голосіївського району м. Києва, так і для жителів Чабанів та Новосілок.
За дорученням голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва громаду Чабанів та Новосілок представляли заступники голови Юрій Бондар та Олег Наумчук, керівник відділу новоствореної Державної архітектурної інспекції (ДАБі) Володимир Чуприна, керівник КП»Керуюча компанія «Чабани» Іван Ситник. Головуючою на нараді була голова Голосіївської РДА м.Києва Наталія Бондар. У нараді також взяли участь депутат Київради Вадим Іванченко, представники обласного управління автодоріг України та комунальних служб району, заступник керівника департаменту архітектури та будівництва району,представники громадських та ветеранських організацій, ОСББ.
В процесі обговорення було визначено декілька шляхів вирішення даних проблемних питань, щодо стихійного паркування власниками автомобільних транспортних засобів, які щоденно приїжджають на роботу до Києва, а також стихійне та неконтрольоване викидання побутового сміття не добросовісними громадянами у заборонених місцях, в тому числі і у природоохоронній зоні.
Також представники Чабанівської селищної ради провели робочу зустріч з заступником начальника відділу Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Голосіївського району Тамілою Радченко, щодо перейняття досвіду у зв»язку зі створенням і відкриттям в скорому майбутньому ЦНАПу в Чабанах.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика