В районному Будинку культури Новосілок відбулися заходи по вшануванню та до Дня Пам'яті Героїв Небесної Сотні. Вшанувати відвагу, силу духу й жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України прийшли представники Чабанівської селищної ради, ветеранських організацій, школярі та вчителі Новосілківської загальноосвітньої школи, громадськость.

З промовами до присутніх звернулися заступники голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва Юрій Бондар та Олег Наумчук, голова ветеранської організації Марина Володимирівна Тесанюк, які нагадали про ті буремні дні та подвиг Героїв Небесної Сотні. Настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці о.Олександр відслужив поминальний молебен за загиблими воїнами.

В заходах взяв участь колектив Будинку культури, який під керівництвом директора Світлани Ляшук підготував чудову тематичну програму. Актори театру "КОРиФЕЇ " представили присутнім сцену з вистави-реквієму "Білий птах", художній керівник та режисер театру Роман Корнієнко, балетмейстер Максим Субботін, світло та звук на заходах забезпечував Роман Гаврилов.

Вихованці арт -академії "Дитяча Планета" Денис Заєць та Ліза Ткачик під музичний супровід бандуристки Олени Мальчик викликали у всіх присутніх багато позитивних емоцій.

Поминальні заходи з покладанням вінків та квітів представниками виконавчого комітету Чабанівської селищної ради та громадськості, громадського реквієму, також проходили в Чабанах на могилі Героя Небесної Сотні Сергія Бондарєва. Настоятель Свято-Троїцького Храму Чабанів о.Мирослав відслужив поминальну панахиду за Героями Небесної Сотні.

СЛАВА ГЕРОЯМ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика