Прийшла чудова та довгождана пора року,-весна. Але, на жаль, у медиків в даний період року роботи не поменшало. Саме з приходом тепла та відходом холодів, коли змінюється атмосферний тиск в навколишньому середовищі, загострюється кількість хронічних захворювань у людей, які страждають в першу чергу на гіпертонію, серцеві захворювання та інші. Збільшується і кількість звернень за допомогою до медиків. Для того щоб надати вчасну та якісну медичну допомогу, особливо екстрену, потрібні не лише кваліфіковані спеціалісти, медичне обладнання та транспорт, а й ліки. На жаль фінансування медичної сфери зі сторони держави є вкрай недостатнім. Хоча ми не повинні забувати, що найбільшою цінністю є людське життя…

За дорученням голови Чабанівської селищної ради та почесного голови громадської організації «Розвиток Київщини» Олександра Киризлієва передано неохідну кількість ліків для якісного та своєчасного надання медичних послуг ППБ (пункту постійного базування) екстреної медичної допомоги в Чабанах.

В черговий раз передача медикаментів відбулася у приміщенні ГО«Розвиток Київщини» за присутності заступників селищного голови Юрія Бондаря та Олега Наумчука, секретаря організації Наталії Кузнєцової, в.о. завідуючого підстанції ППБ екстреної медичної допомоги Ростислава Дубинченка та чергової бригади фельдшерів Григорія Полєвого та Наталії Лазарєвої.

Інформуємо, що ППБ (пункт постійного базування) екстреної медичної допомоги знаходиться в Чабанах за адресою: вулиця Машинобудівників, 2-Б, корпус 3. Телефон для виклику екстреної медичної допомоги -095-141-36-35 (цілодобово).

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика