Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки!
Наші віддані і надійні друзі, близькі і рідні люди!
Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та себе особисто, вітаю Вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, Ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в щасливе майбутнє!

Нехай не тільки це свято, але й кожний день приносять вам здійснення всіх мрій, надій і сподівань. Хай щедрою буде жіноча доля! Низький уклін та щира вдячність за материнську мудрість, самовіданність і розуміння, за вашу ніжність та чуйність. Хай ваші мрії збуваються!

Від усієї душі бажаю Вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь–які негоди! Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, спокоєм та впевненістю у завтрашньому дні!
Нехай мир і спокій завжди панують у ваших родинах!

З нагоди святкування Міжнародного жіночого дня, Чабанівська селищна рада урочисто привітала жінок-трудівниць комунальних підприємств, дитячих навчальних закладів, загальноосвітньої школи, медичних амбулаторій та екстренної медичної допомоги трояндами та солодощами, кращі працівники отримали матеріальні винагороди. Також вітання місцевих жителів та урочисті заходи пройшли у Будинку культури с.Новосілки, ветеранській кімнаті та у Центрі культури і дозвілля в Чабанах.

Зі святом Вас!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика