У ветеранській кімнаті в Новосілках відбувся творчий вечір-зустріч з представниками ГО"Ветерани війни, праці і військової служби " з нагоди 203-річниці до дня народження великого українського поета, художника Тараса Шевченка.
Користуючись нагодою, за дорученням голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва, всіх присутніх жінок привітали з Міжнародним жіночим днем-8 Березня заступники голови Юрій Бондар та Олег Наумчук.
Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. До всіх присутніх з вітальним словом звернулася голова організації Марина Володимирівна Тесанюк.
Привітати ветеранів чудовими віршами Великого Кобзаря завітали учні Новосілківської загальноосвітньої школи, за дорученням директора школи,- Ірини Олегівни Ліщук та молодий і талановитий гурт "ТамДеМИ"- Людмила Тимченко та Роман Гаврилов.
Чудові вірші поета продекламувала Лідія Лаврентівна Дудка. Українську народну пісню "Стоїть гора високая" виконала, разом з ветеранами, Надія Сергіївна Черниш.
У своєму вітальному слові Юрій Бондар також продекламував для ветеранами вірша Тараса Шевченка "У нашім раї на землі..". Олег Наумчук, вітаючи ветеранів, продекламував відомий вірш великого Кобзаря "І золотої, й дорогої...".
Ігор Маркович Перчихін підготував для всіх присутніх біографічну інформацію про життя та творчість великого поета.
Український народ є гордий тим, що в його історії є такий великий поет, художник та громадський діяч, як Тарас Григорович Шевченко, який злишив нам у спадок неоціненний скарб-свої твори!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика