Для Чабанівської селищної ради, як місцевого органу самоуправління, одним з важливих питань є створення належних умов для обслуговування громадян, особливо людей поважного та пенсійного віку, соціальний захист населення, допомога людям, які опинилися у важких життєвих обставинах...

До недавнього часу для того щоб отримати послуги в Пенсійному фонді України люди з Чабанів та Новосілок (здебільшого старшого віку) та навколишніх населених пунктів були змушені доїздити в Києво-Святошинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області, яке знаходиться за адресою у місті Вишневому по вулиці Святошинській, 50, що безумовно було не дуже зручно, бо потребувало додаткових фінансових та часових затрат.
У форматі співробітництва з Чабанівською селищною радою, за сприяння голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва, ГО"Розвиток Київщини", з метою покращення якості надання послуг органами Пенсійного фонду України шляхом наближення їх безпосередньо до отримувача, було створено та відкрито пункт обслуговування громадян Києво-Святошинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в селищі Чабани за адресою: вул. Машинобудівників, 2б (приміщення ННЦ «Інститут землеробства НААН»). 
У виділеному приміщенні для пункту зроблено якісний ремонт, обладнано необхідними офісними меблями та офісною технікою, створено належні умови для праці інспекторів та обслуговування відвідувачів.
Графік роботи пункту обслуговування: середа з 9:00 до 16:00.
Пункт обслуговує всі верстви населення Чабанів та Новосілок, а також навколишніх населених пунктів.
Пунк обслуговування громадян надає послуги з питань пенсійного забезпечення, прийом заяв на призначення (перерахунок) і виплату пенсій, видача пенсійних посвідчень, надання інших послуг, що належать до компетенції органів пенсійного фонду.
За дорученням селищного голови Олександра Киризлієва урочисто відкрив пункт обслуговування, перерізавши символічну стрічку, заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів влади Юрій Бондар та начальник Києво-Святошинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області,– СтаніславТокар, які звернулися з вітальними словами до присутніх членів громади, ветеранів, людей поважного віку, пенсіонерів, представників громадських організацій.
Серед почесних присутніх на відкритті-секретар селищної ради, депутат Олена Соболєва, секретар виконавчого комітету Наталія Макарська, голови ветеранських організацій Марина Тесанюк та Едуард Дегодюк, які також звернулися до громади з вітаннями та акцентували увагу на важливості та нагальності відкриття даного пункту обслуговування саме в Чабанах.
Святковості та урочистості заходу надав виступ творчого колективу "Сузір"я" Чабанівського Центру культури та дозвілля.
Насправді, було приємно бачити посмішки та радість людей поважного віку, чути слова вдячності, адже це є черговою перемогою місцевого органу самоуправління на шляху створення кращих та більш комфортних умов для обслуговування населення.
З ДУМКОЮ ПРО ЛЮДЕЙ...

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика