4 серпня, Україна вдруге відзначає нове свято – День Національної поліції, встановлене указом президента Петра Порошенка у грудні 2015 року.

 

Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з Вас високого професіоналізму та зразкової дисципліни. На Вас покладено відповідальне й благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку.

Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання Ваших подальших професійних успіхів!

Урочисті заходи з нагоди другої річниці та Дня національної поліції України відбулися в Києво-Святошинському ВП ГУ НП в Київській області.

Привітати особовий склад відділку з нагоди професійного свята та нагородити кращих співробітників Почесними грамотами та Подяками завітали голова Києво-Святошинської ради, районний депутат Вадим Гедульянов, заступник голови РДА Артем Кошик, голова Києво-Святошинського районного суду Тетяна Дубас, представники громад району в особі голів та їх заступників міських, селищних, та сільських рад району.

З вітальним словом до особового складу звернувся начальник Києво –Святошинського ВП ГУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ в Київській області Валерій Євтушенко та також нагородив кращих співробітників з нагоди свята.

За дорученням голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва та від імені громади Чабанів та Новосілок до присутніх з вітальними словами звернувся заступник селищного голови Олег Наумчук.

Олег Наумчук відмітив як велике спільне досягнення відкриття відділку Національної поліції та оновлення матеріальної бази в Чабанах, який обслуговує не лише Чабани та Новосілки, але і навколишні населені пункти та нагородив від імені голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва ГРАМОТОЮ старшого оперуповноваженого капітана поліції Чабанського ВП Києво-Святошинського ВП ГУ НП в Київській області Олександра Яцеленка за активну співпрацю з Чабанівською селищною радою, сумлінне виконання своїх професійних та громадських обов`язків та з нагоди професійного свята-Дня Національної поліції України.

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика