З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ! 
ДОРОГІ СПІВВІТЧИЗНИКИ! ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ!

 

Щиро вітаю вас із нагоди 26-ї річниці Незалежності України!
Цей знаменний день утвердження демократії нашого народу став поворотною подією історії. Дата 24 серпня 1991 назавжди змінила думки та погляди людей, які прагнули свободи та незалежності, стала могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради кращого майбутнього, миру та добробуту.

Запорука державотворчого успіху – у злагоді, відповідальності, в об’єднанні зусиль кожного українця, а з тим – мільйонів громадян вільної і незалежної країни. Сподіваюсь, що сумлінною працею ми зможемо зміцнити силу і славу Вітчизни!

Ми створюємо новітню українську державу, втілюємо в реальність одвічну мрію нашого народу – бути незалежним і вільним у своїх поглядах та переконаннях. Це велика честь і відповідальність перед власним сумлінням і майбутніми поколіннями.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай кожен день додає нам енергії, наснаги і впевненості у завтрашньому дні, а ваше життя буде сповнене радістю, дружнім теплом і новими здобутками. Нехай ці досягнення стануть міцними цеглинками в будівництві міцної Держави, якою зможуть пишатися наші діти.
Бажаю всім вам та вашим родинам сімейного порозуміння і благополуччя, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах та нових звершень на благо України!

Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов’їну.

ЗІ СВЯТОМ ВАС! З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою, голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика