День захисника України —це свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у День святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва. 
Вітаю Вас зі святами Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва!

Особливі привітання парафії Свято-Троїцького Храму в Чабанах та духовному пастирю і настоятелю о. Мирославу з нагоди Храмового свята!
З давніх часів свято Покрови духовно об"єднує наш народ, вселяє в нього віру у покровительство та захист Божої Матері за людський рід, мир та добро на нашій землі.
Традиційно у свято Покрови ми відмічаємо День Українського козацтва. Козацтво завжди було однією з найяскравіших сторінок української історії, на славному прикладі якої виховується почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців.
Українське козацтво-це переможна віха в історії і велика гордість нашого народу, душа України , її надія та оберіг.
Особливі слова шани та вдячності мужнім захисникам нашої держави в сьогоднішні дні, воїнам АТО, учасникам бойових дій. Щодня цілісність нашої держави боронять мужні бійці – люди,- справжні герої та патріоти рідної Держави.
Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких та рідних– у ваших надійних, сильних руках. 
Свято Покрова Божої Матері є особливим святом материнської турботи про своїх дітей. Сьогодні ми хочемо обгорнути молитвою та вкласти у її всемогутні покровські долоні кожну солдатську матір, усі родини наших військовослужбовців, їхніх дружин, дітей, братів і сестер, усіх волонтерів та людей доброї волі, які живуть невтомною турботою про захисників нашої Вітчизни. Вони, наші солдати і офіцери, є сьогодні втіленими ангелами-хоронителями України, які собою, душею і тілом захищають нас від ворожих куль і снарядів.
З Днем Захисника України! Прийміть найщиріші вітання з найкращими побажаннями наснаги, сили, добра, невичерпної енергії та миру! Нехай береже усіх нас Господь! Нехай милостивий Бог благословить наш народ миром, добром та додає сил для здійснення та звершення нових справ в ім"я процвітання України!

З повагою, голова Чабанівської селищної ради, Олександр Киризлієв

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика