До уваги жителів Чабанів та Новосілок!
З 18 липня 2018 року!

Завдяки втручанню Чабанівської селищної ради у важливе питання щодо організації та впорядкування маршрутних автоперевезень пасажирів в Чабанах і Новосілках, Головою селищної ради було проведено ряд зустрічей з керівництвом автоперевізників маршруту №739 ТОВ «АВТОСЕРВІС» та маршруту №821 ТОВ «АВТО КРУЇЗ+». 
В результаті зустрічей було досягнуто домовленості щодо відновлення маршруту №739 Чабани – Київ, метро «Виставковий центр» за діючим раніше звичним маршрутом руху.
Досягнуто домовленості щодо руху нового маршрутного автобуса №821 за маршрутом Чабани – Новосілки – Київ по проспектам Заболотного та Голосіївському з кінцевою зупинкою на метро «Либідська» (біля «тарілки»). Таким чином через селище Новосілки замість старого маршруту №507, який мав кінцеву зупинку в Новосілках біля школи мистецтв (вулиця Садова 5), буде курсувати новий маршрут №821, з кінцевою зупинкою та розворотом в районі перехрестя дороги на Хотів в Чабанах. 
Дані зміни у маршруті дадуть змогу покращити сполучення між двома населеними пунктами Новосілки та Чабани, які є спільною територією Чабанівської селищної ради. 
Голова Чабанівської селищної ради акцентував увагу керівництву автоперевізників про необхідность особливого контролю за безпекою і культурою надання послуг з автоперевезень членам громади, на території Чабанівської селищної ради. 
Олександр Киризлієв також зобов’язав автоперевізників в найближчі терміни оприлюднити графіки руху маршрутних автобусів з часовими інтервалами на всіх автозупинках в Чабанах та Новосілках, строго дотримуватися них. 
На сьогоднішній день питаннями врегулювання руху автотранспорту займається Управління інфраструктури та транспорту Київської обласної державної адміністрації, яким на початку року було проведено конкурс на залучення автоперевізників. Та, на жаль, не було враховано думки громади щодо впорядкування структуру руху, не погоджено з місцевим органом самоврядування. На разі ситуацію виправлено та взято під контроль.
З повагою, Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика