Дорогі співвітчизники!

     Щиро вітаю вас з 27-ю річницею Незалежності України!

    Цей знаменний день утвердження демократії нашого народу став поворотною подією історії. Дата 24 серпня 1991 назавжди змінила думки та погляди людей, які прагнули свободи та незалежності, стала могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради кращого майбутнього, миру та добробуту.
     Запорука державотворчого успіху – у злагоді, відповідальності, в об’єднанні зусиль кожного українця, а з тим – мільйонів громадян вільної і незалежної країни. Тільки сумлінною працею ми зможемо зміцнити силу і славу нашої Вітчизни.
     Ми створюємо новітню українську державу, втілюємо в реальність одвічну мрію нашого народу – бути незалежним і вільним у своїх поглядах та переконаннях. Це велика честь і відповідальність перед власним сумлінням і майбутніми поколіннями.
     Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай кожен день додає нам енергії, наснаги і впевненості у завтрашньому дні.
Бажаю всім українським родинам міцного сімейного благополуччя, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України!
З Днем Незалежності! Слава Україні!

З повагою, Голова Чабанівської селищної ради, Олександр Киризлієв

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика