Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов’їну.

   24 серпня 1991 року здійснилась споконвічна мрія українського народу. Україна постала незалежною державою, вільною серед вільних, рівною серед рівних держав світу.

  Багатовіковий духовний геноцид, голодомори та репресії не знищили в нас український дух та прагнення до незалежності.
На полях боїв, в турецькій та польській неволі, в російських та німецьких таборах гартувалася наша воля та міць українського народу.
За нашу незалежність загинули мільйони кращих синів і доньок України...
   Заходи розпочалися під звучання Гімну України, урочисто було винесено Державний Прапор України. Хвилиною мовчання пом"янули загиблих воїнів, які ціною власного життя здобували свободу та незалежність України.
  Вітальні слова з нагоди 27-ї річниці Незалежності України від Голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва передали заступники Голови Юрій Бондар та Олег Наумчук. Юрій Бондар проінформували присутніх про діяльність Чабанівської селищної ради, вказавши, що наразі одним із першочергових та пріоритетних питань для розвитку території громади є будівництво школи в Чабанах, розвиток інфраструктури, будівництво та оновлення доріг в Чабанах та Новосілках.
  В заходах приймали участь: ансамбль "Сузір'я", який виконав твори "За любов і волю" та "Одна єдина"; бандурист Роман Іванюк, який виконав твір "Ой у лузі червона калина"; дитячий ансамбль "Веселі Дзвіночки" з музичними творами "Ми Вкраїни діти" та "Україна моя"; солісти Софія Іконнякова з піснею "Даруй Добро", Діна Лабзіна з піснею "Я маленька українка", Анна Гриненко, яка привітала всіх присутніх піснею "Молода Україно". Ведучою на заходах була директор Центру та музичний керівник Надія Гопчак.
   Бажаємо, щоб кожен день був наповнений спокоєм, любов’ю і гордістю за нашу державу, добрими справами та плідною працею в ім’я процвітання незалежної, єдиної української держави!
   Слава Україні! З Днем Незалежності!


Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика