Приємно зазначити, що світлофор по Одеському шляхопроводу де розвороти на смт. Чабани та с.Гатне запрацює в постійному режимі вже найближчим часом, власникам автомобільних засобів не буде необхідності їхати на розворот аж до Глевахи, ( діючий розворот на Круглику теж буде закритий), витрачати лишнє пальне і час, накручувати зайві кілометри… Проблема необхідності встановлення світлофорного об’єкту на даному участку Одеської траси існує вже давно та не перший рік. Чабанівською селищною радою за ініціативи голови Олександра Киризлієва, депутатського корпусу, представляючи та відстоюючи інтереси громади, була написана велика кількість звернень на адресу Прем’єр-Міністра України, Міністерства регіонального розвитку, попередніх очільників КОДА ( Максима Мельничука, Олександра Горгана) з приводу даного проблемного питання. Але, на жаль, дане питання так і залишалось не вирішеним…
Однак, була перша спроба дослухатись до думки громади Чабанів і в грудні 2016 року все таки було встановлено даний світлофорний об’єкт та з певних причин профункціонував він зовсім не довго ( менше місяця), хоча було витрачено близько 1,5 млн. грн. державних бюджетних коштів…
Тоді на мирну акцію протесту на Одеській трасі, 6 січня 2017 року вийшло понад 300 представників громади Чабанів разом з представниками депутатського корпусу. На жаль, дана акція не знайшла на той час масової підтримки у жителів інших населених пунктів, кого це проблемне питання також гостро стосувалося.
Дане питання зрушило з місця лише після призначення Президентом України нового очільника Київської обласної адміністрації Олександра Дмитровича Терещука.
За ініціативи та системної роботи голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва, в перші дні своєї праці на державній посаді, а саме 30.11.2018 р. новопризначений губернатор Олександр Терещук прийняв делегацію з 20 депутатів Чабанівської селищної ради разом з заступником з виконавчої роботи та обговорив шляхи вирішення проблемних питань для Чабанівської громади, серед яких одними з найбільш гострих та важливих були питання відновлення роботи світлофорного об’єкту по Одеському шляхопроводу на ділянці з смт.Чабанами та с.Гатним , завершення будівництва середньої загальноосвітньої школи на 720 місць з сучасним спортивним комплексом в Чабанах.
Губернатор КОДА Олександр Терещук з розумінням віднісся до представників громади Чабанів та запевнив, що докладе максимум зусиль та сприяння, щоб дані питання були вирішені, а питання відновлення роботи світлофорного об’єкту все таки було вирішеним у найкоротші строки,- до 10 грудня 2018 року. Підтвердженням виконання своїх зобов’язань губернатором Київщини є те,що у співпраці з Міністерством інфраструктури, Агенством автомобільних доріг України, Національною поліцією України та іншими 5 грудня світлофор вже працював деякий час у тестовому режимі. Тому маємо велику впевненість, що зобов’язання взяті на себе губернатором будуть виконані і з 10 грудня світлофор запрацює в робочому режимі на постійній основі. 
Також не аби яку увагу слід приділити безпеці руху при роботі світлофору. Тому Чабанівською селищною радою в листуванні з інстанціями, в т.ч. з Укравтодором наголошується увага на необхідності врахування наступних аспектів, а саме:
- необхідністі розширення виїзду з с.Гатного на Одеську трасу та встановлення поворотної зеленої стрілки «на право»;
-встановлення дублюючого світлофору перед мостом (при русі в напрямку Києва), що значно покращить своєчасну видимість та кут огляду для власників транспортних засобів. Тому що видимість світлофору за мостом є зниженою.
Приємно, що є порозуміння та співпраця, бажання працювати громади та головою Київської обласної адміністрації Олександром Терещуком, а слова цього керівника не розходяться з ділом та реальними справами. 
ЛЮДИНА СЛОВА-ТЕРЕЩУК!

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика