ВІд імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету, ГО"Розвиток Київщини " та себе особисто вітаю всіх жителів Новосілок з 93-ю річницею з дня заснування населеного пункту!

День народження села – завжди хвилююча подія для його мешканців. В такий день кожен відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить у гості до родичів та друзів.
Успіх і процвітання кожного населеного пункту - це результат спільної праці багатьох людей різних професій та спеціальностей. Серед них,- вчителі, лікарі, працівників сільського господарства та комунальної сфери, культури, соціальної сфери, підприємці та будівельники, всі,- хто віддає свій талант і майстерність рідним Новосілкам, хто своєю щоденною працею у різних галузях і сферах вносить свій посильний вклад у стабільний соціально-економічний розвиток Новосілок.
Пам’ятаючи свою історію, ми повинні поважати і берегти надбане старшими поколіннями, пишатися тим, що живемо у великій, дружній, талановитій і працьовитій родині, бути впевненими, що завдяки наполегливій праці, сумлінню та людській мудрості, наш рідний край стане квітучим, соціально і економічно стабільним, а всі його жителі щасливими і заможними. Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим поколінням нащадків розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу!

Висловлюю слова глибокої вдячності усім, хто вніс особистий вклад у розвиток Новосілок! Дякую всім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає наше село!

Особливі слова вдячності мужнім воїнам АТО, учасникам бойових дій, які ціною власного життя захищають незалежність та недоторканість кордонів нашої Держави!

Приємно зазначити, що за останні три роки Новосілки стрімко розвиваються.. Багато чого нам вже вдалося досягнути, але це тільки початок, ще більше завдань, задля покращення якості життя людей, ми маємо виконати!


В цей по-справжньому урочистий та святковий день, бажаю кожній українській родині добра та щастя, миру та злагоди, родинного затишку та сімейного благополуччя!

ЗІ СВЯТОМ НОВОСІЛКИ!

З повагою, голова Чабанівської селищної ради,
Почесний голова ГО «Розвиток Київщини»,
ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика