Особливі привітання парафії Свято-Троїцького Храму в Чабанах і настоятелю Храму о. Мирославу з нагоди Храмового свята!

З давніх часів свято Покрови духовно об"єднує наш народ, вселяє в нього віру у покровительство та захист людського роду Божої Матері, мир та добро на нашій землі.

 Традиційно, у свято Покрови ми відмічаємо День Українського козацтва. Козацтво завжди було однією з найяскравіших сторінок української історії, на славному прикладі якої виховується почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців.

Особливі слова шани та вдячності мужнім захисникам нашої держави в сьогоднішні дні, воїнам АТО, учасникам бойових дій. Щодня цілісність кордонів нашої держави та її незалежність боронять мужні бійці – люди,- справжні герої та патріоти рідної Держави.

Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких та рідних– у ваших надійних і сильних руках.

Свято Покрова Божої Матері є особливим святом материнської турботи про своїх дітей. Сьогодні ми згадуємо зі словами вдячності кожну солдатську матір, кожну родину наших військовослужбовців, їхніх дружин, дітей, братів і сестер, усіх волонтерів та людей доброї волі, які живуть невтомною турботою про захисників нашої України. Вони, наші солдати і офіцери, сьогодні є втіленими Ангелами-охоронцями України, які собою, душею і тілом захищають нас від ворожих куль і снарядів.

З Днем Захисника України! Прийміть найщиріші вітання з найкращими побажаннями наснаги, сили, добра, невичерпної енергії та миру! Нехай береже усіх нас Господь! Нехай милостивий Бог благословить наші домівки миром, добром та додає сил для здійснення та звершення нових добрих справ в ім"я процвітання України!
З повагою, Голова Чабанівської селищної ради, ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика