Вітаю всіх працівників органів місцевого самоврядування, депутатів, членів Виконавчих комітетів, апарат Чабанівської селищної ради з професійним святом- Днем місцевого самоврядування!

Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого є самоврядне суспільство.
Це давня слов’янська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі.
Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада є справді народною, владою не над суспільством, а владою самого суспільства!

Від наполегливості та відданості справі депутатів різних рівнів, голів сільських, селищних, міських, районних та обласних рад, працівників виконавчих комітетів, великою мірою залежить подальший розвиток громад, а значить і якість життя людей.
Зараз в Україні триває процес децентралізації влади та формування об’єднаних територіальних потужних громад, які створюються на принципах добровільності, прозорості та самодостатності. Це – тривалий та не простий процес, що неодмінно призведе до створення потужних та економічно самодостатніх громад, значно підвищить рівень та якість життя людей в них.

Нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра та благополуччя нашого народу. Бажаю всім високого професіоналізму, витримки та оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків, сприяють розбудові й розвитку міст і сіл України!
З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

З повагою, Голова Чабанівської селищної ради
Почесний Голова ГО «Розвиток Київщини» ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика