З радістю інформуємо громаду Новосілок та Чабанів про те, що 10.12.2019року Постановою Верховного суду України у складі колегії суддів Касаційного Господарського суду (Головуючого судді,- Ю.Я. Чумак, судей,- Т.Б. Дроботова і К.М. Пількова) було розглянуто Апеляційну скаргу на Рішення Господарського суду Київської області від 20.05.2019 року по справі № 911/2850/18 за позовом Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області до ТОВ «Валентина і Анатолій» про розірвання договору оренди земельної ділянки з метою використання для суспільних потреб та зобов`язання передати земельну ділянку в належному стані у відповідності до її цільового призначення, залишено без задоволення для ТОВ «Валентина та Анатолій», Рішення господарського суду Київської області від 20.05.2019 року залишено без змін, на користь Чабанівської селищної ради.

Територія біля озера буде облаштована для відпочинку членів громади, дорослих та дітей. Планується облаштувати декоративною бруківкою доріжки для прогулянок та занять біговим спортом, встановити системи освітлення та відеоспостереження, декоративні лавочки та багато іншого… Заплановано збудувати пішохідний міст через озеро, провести роботи по очищенню водойми. Незабаром біля озера в Новосілках буде створено сучасний парк відпочинку, наразі Чабанівською селищною радою вже замовлено проектну та технічну документацію.
Справедливість та здоровий глузд перемогли, озеро знову стало власністю громади та буде їй слугувати!
Наразі тривають судові тяжби в Північному Апеляційному господарському суді м. Києва щодо повернення у власність громаді спортивного стадіону біля школи в Новосілках. Багато небайдужих громадян сподівається на справедливе рішення судей на користь громади, активно співпереживають та вірять у торжество верховенство права!
ПРОІНФОРМУЄМО ГРОМАДКІСТЬ ПРО СИТУАЦІЮ ЗІ СТАДІОНОМ….
07 лютого 2007 року між Чабанівською селищною радою та ТОВ «Валентина і Анатолій» укладено договір оренди земельної ділянки, розташованої в селі Новосілки Києво-Святошинського району Київської області по вулиці Нова №1А, загальною площею 2,0 га під розміщення спортивних споруд (кадастровий номер 3222457401:02:005:0071) з терміном дії 25 років.
В момент передачі вказаної земельної ділянки в оренду, на ній був розміщений стадіон (це футбольне поле з трибунами), який перебував у державній власності та був на балансі Інституту садівництва Національної Академії Аграрних Наук України.
Власність Чабанівської селищної ради,- стадіон з трибунами був введений в експлуатацію ще у 1976 році.
Підставою для звернення з позовною заявою стала наявність суспільних потреб територіальної громади смт. Чабани та с. Новосілки у створенні сучасного стадіону, використанні земельної ділянки для зайнять спортом на відкритому повітрі, що відповідає інтересам територіальної громади c. Новосілки та cмт. Чабани.
Нагадаємо, що під суспільною потребою розуміється такий стан суспільства, що створюється в результаті нестачі об’єктів, необхідних для його існування та розвитку.

З повагою Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика