ШАНОВНИЙ ОЛЕКСАНДРЕ ФЕДОРОВИЧУ!
Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження від імені громади Чабанів та Новосілок, депутатського корпусу, виконавчого комітету, апарату Чабанівської селищної ради, трудових колективів комунальних підприємств, освітніх, медичних та закладів культури, громадських та ветеранських організацій.
Саме на Вас, як на керівника органу місцевого самоврядування, покладається найбільша відповідальність за розвиток і добробут громад. Ви знаходите шляхи змін, спрямовані на розвиток об’єктів благоустрою та соціальної сфери, освіти, культури, спорту. Завдяки Вашому професіоналізму, невтомній праці, життєвому досвіду і витримці, виваженим рішенням, злагодженій командній роботі і результативним діям, наші населені пункти перетворюються в затишні, інвестиційно привабливі, з комфортними умовами для проживання людей.
Ви вдало сприяєте координації роботи депутатського корпусу та виконавчого комітету, громадських організацій. Площиною пріоритетних питань такої координації роботи є забезпечення виконання плану соціально-економічного розвитку, поліпшення якості комунального обслуговування, надання підтримки соціального захисту населення. Керуючись у роботі принципом людяності та порядності, Ви знаходите можливість допомагати всім, хто опинився в складних життєвих обставинах, тим хто потребує певної уваги. Відчутною для багатьох мешканців, за Вашим сприянням є підтримка громадської організації «Розвиток Київщини» в наданні волонтерської допомоги по благоустрою територій, матеріальної допомоги нашим мешканцям. Особлива вдячність за допомогу у період карантинних обмежень.
Бажаємо щоб мудрість і повага завжди супроводжували Ваше життя, а щастя та любов ніколи не залишали Вашу родину. Бажаємо Вам міцного здоров'я, гарного настрою, родинного затишку та сімейного благополуччя!
Вдячність і розуміння людей хай будуть стимулом надалі робити все можливе для процвітання наших громад!

14 серпня 2020 року

З повагою, ваші колеги – працівники апарату селищної ради, депутати, виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика