Невдовзі ще більше чабанських хлопців братиме участь у чемпіонаті Києва з футболу. Олександр Киризлієв тепер опікується аматорським клубом, який вже третій сезон поспіль виступає у столичній першості. Поки що там грає лише один представник Чабанів, але це питання часу. Також є троє виконавців із Но- восілок.

 

Команда «Wings» («Крила») існує трохи більше двох років. Розпо 

чинав свої виступи колектив у другому за силою дивізіоні чемпіонату Києва, де одразу завоював друге місце. Такий результат дозволив вийти у Прем’єр-Лігу. У тому ж сезоні клуб виграв кубок ліги. Вже у вищому столичному дивізіоні «Wings» взяли срібло.

Перед цьогорічним стартом через фінансові труднощі команда опинилася на межі зникнення. До голови громадської організації «Розвиток Київщини» з проханням знайти нового спонсора звернувся Юрій

 

Соболев, єдиний чабанівець у команді. Шукати довго не довелося - Олександр Киризлієв прийняв рішення самотужки допомогти команді. В свою чергу Соболев обстоює думку про залучення до команди гравців із числа жителів Чабанів: «Коли бачиш своїх хлопців на полі, то й грати легше. Тим паче у Чабанах є таланти, які б могли гідно виступати на рівні Києва».

Перші кроки аби покращити умови існування команди Олександр Киризлієв вже зробив. Зокрема вдалося домовитися з торгівель- ною мережею спортивних товарів, і, колектив отримав два нових сучасних м’яча, які сьогодні коштують від двох тисяч гривень. Також вирішується питання з новою формою. Розмірковуючи про майбутні завдання, рятівник команди хоче аби чабанці мали можливість дивитися футбол вищого аматорського ґатунку: «Також будемо шукати талантів для команди у нашому осередку - місцевих однозначно має бути більше». Чи не найголовнішим на шляху до успіху є тренер. Наразі розглядають 

декілька кандидатів. Серед них і колишні професійні гравці.

У найближчих планах розвивати дитячий футбол. Для цього є спортмайданчик поблизу житлового масиву "Юність". Сьогодні місцевий бюджет дозволяє утримувати на балансі селищної ради футбольного тренера для дітей. І Олександр Киризлієв намагатиметься переконати в цьому депутатів. Також у проекті чабанівської школи є будівництво стадіону. «Реалізувавши його і до футбольної академії доростемо» - каже він.

1 тур

FC Sunrise - FC Wings 2:1

2 тур

FC Wings -ФК Штурм 4:1

3 тур

ФК Перова-19 - FC Wings 1:2

Матеріал підготував Максим Шилін,

фото Дарина Концидайло. 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика