2 травня у смт Чабани відкрився спортивний клуб «Альянс-контроль», що розташований на вулиці Машинобудівників 2в .  В умовах популяризації комп'ютерних ігор та соціальних мереж поява нових спортивно-оздоровчих закладів дає надію на краще. Адже хочеться вірити, що наша козацька нація буде здоровою і спортивною. Такий авторитет нам не завадить.  Зараз стало модно займатися помірним спортом, надавати перевагу здоровому способу життя. Та, на жаль, ця тенденція покищо не зменшила рівня вживання алкоголю та вуличного хулігантства. Про ліквідацію комп'ютерної залежності і більш серйозих проблем сучасноі молоді теж не йдеться.

Тож позитив від збільшення кількості спортивних закладів очевидний. Молодь має обирати спорт! От ми і вирішили  дізнатися, що ж цікавого запропонує новий спортивний клуб «Альянс-контроль».  

Ігор Недашківський, співвласник спортивного клубу,  розповів нам, що сам із дитинства займається  спортом і добре знає як заохотити до нього юнацтво. Розуміється і на тому, як треба тренуватись дорослим задля гарної фізичної форми. Відкрити клуб він планув ав давно, тому до організаційних моментів,  підбору тренерів і облаштуванню зручностей підійшов серйозно. Отож, у спортивному клубі «Альянс-контроль» на вас чекають заняття з боксу, тайського боксу «муей-тай» і кіокушин карате. З боксу і тайського боксу відкриті групи «Юніор» для дітей з 8річного віку, з карате з п’яти років.  Серед тренерського складу призери  України, Європи та Куби  . Щодо умов, то на відвідувачів чекають повністю облаштовані зали з усім необхідним спорядженням, душеві та роздягальні. Також на території комплексу діють масажний та косметологічний кабінети, де послуги вам нададуть висококваліфіковані спеціалісти. Для дітей сиріт заняття безкоштовні, для дітей з багатодітних сімей знижки 50%.

Розклад занять:бокс юніори-вт,чт  16.00-17.30,сб 14.30-15.30. бокс доросла група –вт,чт 18.30-20.00,сб 16.30-18.00. Муай-тай-пн,ср,пт 20.00-21.30. Кіокушин –пн,ср,пт 16.20-17.50 для дітей з 7 років і 18.00-19.00 для дітей з 5 років.

Відкриття нових спортивних закладів однозначно говорить про розвиток Чабанів. Шанси наших мешканців на здоровий спосіб життя зростають – а це вже плюс! Зробімо крок до здорового майбутнього, де сильні ми і наші діти. Почнімо заняття вже сьогодні?

Тел. ск.  «Альянс контроль»: 066-426-97-83, 068-322-58-87

Статтю підготував журналіст Олена Петренко.

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика