Зробити своє тіло спортивним та витривалим можливо. А в сучасному  повсякденному житті навіть необхідно!

Внутрішнє здоров’я та зовнішня краса – це результат щоденної праці над собою. Якщо Ви вже вирішили привести своє тіло в бездоганну спортивну форму або просто поліпшити свій стан, то зіштовхувалися з проблемою вибору фітнес-клубу.Ваша ціль – зручне розташування, комфорт  та ефективні заняття? Варто звернути увагу на фітнес-клуб «BODYLife».

Різноманітний асортимент тренажерів, щоб зробити Ваші тренування ще більш результативними розділені на 3 блоки:

кардіо, силовий та фітнес зона.

У тренажерному залі є професійні бігові доріжки, орбітреки, велотренажери, тренажери для кардіо зони,дошка Євмінова та багато іншого. Все це забезпечить ефективні тренування.

В досягненні найвищих результатів Вам допоможуть персональні тренування з досвідченими інструкторами нашого клубу. Індивідуальний підхід, складання індивідуальних програм тренувань та правильне харчування з урахуванням стану здоров’я, грамотний контроль виконування вправ – це перевага занять з тренером в фітнес-клубі «BODYLife». Любителі групових занять можуть вибрати тренінг «Спліт» та займатися разом з другом. 

До ваших послуг безлімітні абонементи на рік, пів року, 3 місяці, 1 місяць. Складання індивідуальних програм тренування, програм харчування (дієт).

В фітнес-клубі часто діє система знижок та акцій.

Також «BODYLife» може порадувати Вас «сонцем» в любу пору року. Завітайте до нашого солярію! Відвідування солярію під час короткого світлового дня зимою здатне послабити чи запобігти появі депресії. 

У нас на рецепції Ви можете не тільки придбати абонемент, а і просто добре провести час за бесідоюз чашечкою кави.

Підкріпити свій організм до і після тренування допоможуть як білкові молочні коктейлі, так і підбадьорливі енергетики. 

Пориньте в світ краси та здоров’я разом з фітнес-клубом «BODYLife»! Індивідуальний підхід до кожного клієнта та якість фітнес послуг дозволяє кожному знайти себе та отримати максимум задоволення від занять. Ми точно знаємо , що найкращі інвестиції – це вклад в себе! Переконайтеся в цьому і Ви.

Додаткову вигоду також  можна отримати від нашої клубної карти! Клубна карта «BODYLife»  надає знижки на різноманітні послуги в Чабанах і кількість наших партнерів постійно зростає!

Змінюйте своє життя вже сьогодні.)  

Наша адреса: с.м.т. Чабани вул. Машинобудівників 4 б 

Фітнес клуб «BODYLife»  0988840055

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика