В селищі Чабани по вул. Машинобудівників 4б,  2015 року відкрилася  студія фітнесу « Energy life” , що з англійського перекладу означає «життєва енергія» . Відкрила студую інструктор з фізичного виховання Бренгауз Алла Станіславівна, що вже протягом 15 років працює  з дітками у  дошкільному навчальному закладі «Яблучко» с.Новосілки.  Алла Станіславіна отримала вищу освіту в Киїівському університеті фізичного виховання  і спорту. 

Любов до своєї роботи  та прагнення  виховати здоровее покоління дітей та їхніх батьків  стало поштовхом до відкриття студії фітнесу для жінок та дітей . На сьогодні студія пряцює в декількох напрямках а саме: групові заняття по фітнесу для жінок,  степ-аеробіка, функціональні тренування, йога, пілатес, стрейчінг, а також працює  масажний кабінет.Для дітей відкрито танцювальні групи по спортивно-бальних танцях  та брейк-дансу.  

Команда досвідчених спеціалістів  допомагає зміцнити  як фізичне так і духовне здоров’я кожного. Відвідування  студії « Energy life” дарує жінкам чудову фізичну форму, налаштовує  організм  в позитивному, енергійному руслі, а особливо надає сил та прагнення рухатися вперед!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика