Школа греко-римської боротьби у Новосілках функціонує вже понад 40 років. За цей час тренерам вдалося виховати не одне покоління спортсменів вищого ґатунку. Серед них призери Олімпіад та тріумфатори чемпіонатів Європи.

Наразі у секції греко-римською боротьбою займаються півсотні дітей віком від 6 до 14 років не тільки з Новосілок, а й із Чабанів, Хотіва, Гатного та Києва. Тренуються у дитячо-юнацькому спортивному закладі кожного дня по дві години. Підготовка борців розпочинається з нуля. Увага зосереджується на техніці прийомів і всебічній фізичній підготовці. «Через спорт ми намагаємося виховати в дітях міцний дух, який допоможе їм у житті, навіть, якщо вони не стануть професіоналами. На аматорському рівні у нас займаються і дорослі», - каже один із тренерів ДЮСШ Олександр Гуменюк.

У літній та зимовий періоди для спортсменів влаштовують збори. Останні відбувалися у селищі Підгірці з 15 по 25 червня. У них також брали участь юні борці з секцій Круглика та Крюківщини. Головною метою було оздоровити дітей. У програму зборів включили спаринг-заняття та різноманітні естафети.

Вже за два тижні у Підгірцях пройде одноденна спартакіада. На неї спортсмени поїдуть в єдиній формі, яку подарував голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв. До 25 липня борці відпочиватимуть.

Свіжі ще в пам’яті здобутки вихованців Новосілківської секції на травневому чемпіонаті України серед юнаків. Бронзовим призером тоді став Сергій Санін, а четверте місце зайняв Олександр Шаронюк. Обидва свій спортивний шлях маленькими дітьми розпочинали у Новосілках. Пізніше, коли вони стали стабільно показувати високі результати на змаганнях, їх перевели до школи олімпійського резерву, яка знаходиться у Білій Церкві. Санін і досі іноді приїздить до рідної секції та дає майстер-класи місцевим вихованцям.

Серед борців із Новосілківської ДЮСШ, які відзначилися у дорослому спорті, бронзовий призер Олімпіади 1996-го року Андрій Калашников, переможець Кубку світу та чемпіонату Європи Василь Рачиба. Повторити та перевершити їхні досягнення можуть і ваші діти. Дізнатися детальну інформацію щодо запису до секції греко-римської боротьби можна за телефоном 096-311-52-48.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика