Все починалося з пародії на мотокрос у США, а зараз BMX racing – олімпійський вид спорту. Минуло 6 років, як унікальна секція цієї велодисципліни відчинила свої двері для жителів Чабанів і Новосілок.  

 

Велоспортом у Новосілківській школі займаються діти починаючи з другого класу. Тренуються мінімум тричі на тиждень: долають дистанцію навколо будівлі навчального закладу, по лісовій місцевості, а також відпрацьовують техніку їзди на велотреку біля станції метро «Теремки». Працюють і над фізичною підготовкою. Стабільно демонструвати високі результати на змаганнях заважає довжина єдиного столичного треку – вона значно менша за необхідні 300-400 метрів. Проте на початку липня спортсмени їздили до Куп’янська. Там вони брали участь одразу в декількох турнірах. На першому етапі Кубку України вихованцю секції вдалося здобути перемогу. Наступний раунд цього турніру відбудеться в середині серпня. Також є діти, які вже мають досвід виступів на міжнародних змаганнях.

 

BMX racing – велогонки на асфальтовій чи ґрунтовій трасі з перешкодами. В Україні з’явилися нещодавно. За останнє десятиріччя BMX racing набув неабиякої популярності серед молоді. «Ми хочемо щоби наші діти доросли до рівня Чемпіонату Європи, адже в ньому можна брати участь вже з 5 років. Заняття  безкоштовні, але без допомоги батьків із екіпіровкою виникають проблеми», - розповідає тренер секції Дмитро Піонтковський. За його словами, аби відвідувати тренування обов’язково потрібні наколінники, налікотники та шолом. Купівля професійного BMX велосипеду теж турбота батьків. Все це задоволення не з дешевих, але динаміка цієї велодисципліни та її видовищність вартують набагато більше. За додатковою інформацією щодо записи до секції звертатися за телефоном 067-258-30-18.            

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика