Золоті та бронзові нагороди вибороли дівчата з БК «Багіра» у двох вікових категоріях на Всесвітньому юнацькому фестивалі в Угорщині. Турнірний шлях чотирнадцятьох новосілківських баскетболісток в Угорському місті Капошварі тривав майже тиждень.

В обох вікових групах змагалися по вісім команд із різних країн світу. На першому етапі колективи розділили на дві четвірки. Далі перші та другі місця в квартетах зіграли між собою у півфіналі. Дівчата 2004-го року народження у вирішальному матчі зустрічалися з угорською командою. Тренер Ірина Нагорна налаштовувала своїх підопічних на активний початок гри. У першій чверті «Багіра» каменя на камені не залишила від своїх суперників. У підсумку впевнена перемога над угорцями та тріумф на міжнародному турнірі. Кращим снайпером поєдинку з 44 очками стала Олександра Семенчук. Така результативність притаманна, як правило дорослішим гравцям, тому організатори вирішили ще раз перевірити дані Олександри. У півфіналі баскетболістки «Багіри» 2003-го року народження у боротьбі поступилися колективу з Румунії. Не менш напруженим вийшов матч за бронзу проти представників Єгипту – перемогу здобули лише у додатковий час.

 

У вільний від змагань час українській делегації ніколи було сумувати. Організатори надали учасникам вільний доступ до аквапарку та атракціонів у Капошварі. Також кожного вечора аніматори влаштовували різноманітну культурну програму.

До Новосілок «Багіра» повернулася з двома кубками. Один із них передали Олександру Киризлієву до селищної ради, адже він активно підтримує баскетбольну секцію. У середині серпня дівчата поїдуть на збори до Миколаївської області, де поблизу моря готуватимуться захищати титул чемпіонів України у різних вікових категоріях.

 

Матеріал підготував Максим Шилін

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика