«Золото» та «бронзу» привезли юні спортсмени зі змагань у Куп’янську. Всього у другому етапі Кубку України брали участь троє вихованців Новосілківської секції велодисципліни BMX racing. Вони постійно беруть участь в обласних та міжнародних фестивалях-конкурсах і повертаються з нагородами.
Захищати переможний результат першого етапу Кубку на Харківщину їхав восьмирічний Тарас Коцюба. Завдяки наполегливим тренуванням в індивідуальній гонці Тарас знову всіх випередив. За словами наставника спортсмена Дмитра Піонтковського, хлопець займається BMX racing протягом двох років і чергове перше місце – показник повного взаєморозуміння між ним та батьками. Серед дівчат призове місце посіла Єлизавета Кіониця. В індивідуальній гонці вона здобула «бронзу». Ще одному вихованцю Новосілківської секції піднятися на п’єдестал цього разу не судилося, хоча тренер стверджує – це лише питання часу.
BMX racing – велогонки на асфальтовій чи ґрунтовій трасі з перешкодами в Україні з’явилися нещодавно. З 2008 року дисципліна набула статусу олімпійського виду спорту. Секція BMX racing базується у Новосілківській школі. Наразі «крутити педалі» там навчають 15 дітей починаючи з другого класу. Тренуються мінімум тричі на тиждень: долають дистанцію навколо будівлі навчального закладу, по лісовій місцевості, а також відпрацьовують техніку їзди на велотреку біля станції метро «Теремки». «Поки що ми маємо лише шість велосипедів. Цього, звичайно, мало для подальшого розвитку клубу. Найближчим часом ми сподіваємося на фінансову підтримку з боку Чабанівської селищної ради та звертаємося за допомогою до громадських організацій», – каже тренер Дмитро Піонтковський. У секції також стверджують, що BMX racing – перший крок для розвитку фізичних якостей дитини, тому всіх охочих запрошують до свого клубу. За додатковою інформацією звертатися за телефоном 067-258-30-18.
 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика