24 грудня на території Чабанівської селищної ради відкрився дитячо-юнацький футбольний клуб "Авангард". В клубі оволодіватимуть спортивним мистецтвом гри у футбол (футзал) хлопчики та дівчатка, жителі Чабанів і Новосілок. Заняття будуть проводитись тричі на тиждень у спортивній залі при Будинку культури у Новосілках, де і відбулося відкриття.
Відкриття спортивного клубу та чергової секції зі ще одного напрямку спорту, відбулося завдяки підтримки селищного голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва, директора КП "Центр спортивного розвитку" Романа Михайленка, керівника даного проекту та організатора , нашого земляка із Новосілок Миколи Савінкіна.

На відкритті були присутні заступники селищного голови Дмитро Шафорост та Олег Наумчук, які привітали всіх присутніх з відкриттям та передали від селищного голови Олександра Киризлієва юним спортсменам секції двадцять м"ячів, манішки трьох видів, координаційну драбину,кілька десятків фішок, а ще стійки та бар"єри- все, що необхідно для початку повноцінних занять та тренувань.
Також до присутніх з вітальним словом звернулася директор Будинку культури Світлана Ляшук. Ведучим на даному заходы був Роман Подолянець. На відкритті були присутні місцеві депутати селищної ради разом зі своїми майбутніми, поки що юними, спортсменами.
Учасники святкової лотареї з нагоди відкриття спортивної секції, під час розіграшу призів, мали можливість виграти сертифікати на дитячу футбольну форму, футзальне взуття та м"ячі. Всього взяли участь у святковій лотареї та заповнили анкети 53 дітей.
Для всіх присутніх команда зіграла показову гру з футзалу.
Заняття будуть проводити досвідчені та кваліфіковані тренери. Серед них,-старший тренер Олег Шайтанов, майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий призер чемпіонатів Європи, чемпіон світу в складі студентської збірної команди України по футзалу.
Тренери-викладачі, майстри спорту -Денис Сандецький та Ярослав Загородній. Слід зазначити, що увесь тренерський склад є граючим. Денис Сандецький та Ярослав Загородній є гравцями ФК"Епіцентр", а Олег Шайтанов є тренером цієї команди.
Чи стануть маленькі хлопчики та дівчатка справжніми професіоналами, чи виграють Лігу чемпіонів, чи чемпіонат Європи чи світу, буде залежати від наполегливої праці кожного з юних футболістів та звичайно ж і від самих тренерів.
Навчитись вправно грати у футбол отримали змогу хлопчики та дівчатка віком шість-дев"ять років. Умовою для початку занять є надання медичної довідки встановленого зразку з кардіограмою.
Щоб не відволікати батьків від роботи , в 14:30 тренери будуть організовано забирати дітей прямо зі школи і відводити до секції. Також в секції будуть займатися соціальні групи діток.
Початок тренувань -16 січня 2017 року, контактний телефон для додаткової інформації,-066-261-94-56.
Бажаємо нашим юним спортсменам успіхів та спортивних перемог!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика