В секцію греко-риської боротьби, що у Новосілках за кошт Чабанівської селищної ради придбано та передано нові спортивні мати  для тренувань. Старі спортивні мати, на жаль, свій ресурс з роками вже втратили та стали не придатними  для використання. В секції працюють досвідчені та висококваліфіковані тренери, ведуть спортивну підготовку  молоді з Новосілок та Чабанів, приймають участь та є переможцями багатьох змагань. Бажаючі займатися в секції можуть отримати додаткову інформацію у головного тренера Олександра Анатолійовича за тел. 096-311-52-48.

     Також ведуться підготовчі роботи по облаштуванню спортивного залу для дітей в Чабанах в будинку по вул. Одеське шосе,1 та сучасного спортивного майданчику в Новосілках.

    Приємною новиною для розвитку спорту на території  Чабанівської селищної ради є передача на баланс селищної ради та будівництво сучасного велотреку в Чабанах, вже ведуться роботи по виготовленню технічної документації . Сучасний велотрек надасть змогу проводити нашим спортсменам тренування, а також організовувати змагання з велосипедного спорту, в тому числі і міжнародного рівня.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика