В здоровому тілі-здоровий дух!

У спортивному клубі "Альянс Контроль" , що діє в Чабанах, ваша дитина зможе розпочати свою спортивну кар'єру!

Вітаємо тренера Навоєва Олександра та його ученицю 8-ми річну Козирь Мирославу, вихованку клубу, яка зайняла перше місце на чемпіонаті Києва з Кіокушин карате, який проходив 28 січня.

СК "Альянс Контроль" проводить набір у дитячу групу секції "Муей-тай" (Таїландський бокс), тренер групы –дворазовий чемпіон світу! Заняття проходитимуть у вівторок та четвер з 16:00 до 17:30 години.

Нагадаємо, що нині тренування проводяться у кількох вікових групах та секціях:

- бокс: дитяча (з 8 років) та доросла (з 12 років) групи;

- муей-тай (Таїландський бокс): дитяча (з 7 років) та доросла (з 13 років) групи;

- кіокушинкай карате: молодша дитяча (з 5 років) та старша дитяча (з 7 років) групи.

-араши карате: з 6 до14 років.

Тренери СК "Альянс Контроль" чемпіони та призери Світу, України та Куби. А саме, Бєлова Валентина -майстер спорту міжнародного класу з "Муей-тай", дворазова чемпіонка світу, чемпіонка світу серед професіоналів, трьох разова чемпіонка Європи. Також дворазовий призер Куби з боксу -Рубенлендер Руіз Реікс. Молодший спеціаліст, кандидат у майстри спорту із "Кіокушинкай карате" - Навоєв Олександр. Араши карате веде Москаленко Владислав-багаторазовий учасник та переможець багатьох змагань.

СК "Альянс Контроль" заохочує молодь до спорту: для дітей сиріт - заняття безкоштовні, а для дітей з багатодітних сімей - знижка 50%.

Спортивний клуб "Альянс Контроль" тренує всіх бажаючих будь-якого рівня підготовки.

Тренувальний процес у клубі має не тільки спортивний, а й "прикладний" характер. Адже захоплюючі й динамічні бойові мистецтва можна використати як в цілях самооборони, так і для підтримки фізичної форми. Також на території комплексу працює косметологічний кабінет, де вам нададуть широкий спектр фахових послуг.

Спортивний клуб "Альянс Контроль" працює кожного дня з 13:00 до 23.00 години, окрім неділі. Клуб знаходиться за адресою: смт. Чабани, вул. Машинобудівників 2В. Розклад занять та більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: 066-426-97-83; 068-322-58-87, а також в соціальних мережах – в контакті та Фейсбуці на сторінках групи "Альянс Контроль".

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика