Футбол – найулюбленіша спортивна гра у світі! Мільйони дітей і дорослих захоплено грають у футбол. Мільярди спостерігають за грою, співпереживаючи улюбленій команді. А чемпіонати світу з футболу стають святом, що хвилює, об'єднує людей усієї планети.

 Причин такої великої популярності гри у футбол декілька. Гра ногами, головою, грудьми вимагає високої координації рухів, рухливості в суглобах. Майстерність виконання технічних прийомів ногою (частиною тіла, набагато менш диференційованою, природно менш пристосованою для таких рухів, ніж рука) викликає захоплення глядачів, та й самих учасників гри.

Оздоровчий ефект при грі забезпечується динамічною роботою, різноманітністю м'язових навантажень на свіжому повітрі. Гра супроводжується розвитком всіх якісних сторін рухової діяльності. Велике розмаїття рухових дій сприяє творчому відтворенню нових умовно-рефлекторних зв'язків, а отже, оволодінню новими формами рухів, що збагачує руховий досвід юних спортсменів.

За сприяння Чабанівської селищної ради та селищного голови Олександра Киризлієва найближчим часом даний вид спортивної діяльності завітає в наше мальовниче селище. Перша футбольна академія «Зірки футболу» проводить набір хлопчиків і дівчаток віком від 2,5 до 7 років.

На навчально-тренувальних заняттях діти будуть освоювати вправи, спрямовані на розвиток координаційних здібностей, гнучкості та швидкості, навчатися елементам техніки гри у футбол і освоювати вміння працювати в команді.

З віком і розвитком діти поступово будуть переходити від навчально-тренувальних занять в ігровій формі до стандартних тренувань. Після кожного заняття досвідчені тренери-викладачі надаватимуть коментар стосовно того, як тренувався Ваш юний футболіст, над чим потрібно попрацювати і які завдання будуть вирішуватися в перспективі.

Не кожен буде зіркою футболу, але кожен зможе навчитися грати в футбол!

Гарантуємо, це буде весело!!!

Навчально-тренувальні заняття будуть проходити на спортивному майданчику за адресою вул. Юності, 1 та в спортивній залі дитячого садочку с.м.т. Чабани

За детальною інформацією звертатися за телефоном:

(097) 375-75-28

(093) 584-83-54

Тренер-викладач - Богдан Анатолійович

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика