25 квітня у Києві в Українському Кризовому медіа центрі Українського Дому, пройшла анонсуюча прес-конференція міжнародної велогонки Race Horizon Park 2017. Учасниками прес-конференції були Олександр Башенко-голова оргкомітету велогонки, Олексій Трофимов-начальник управління молоді та спорту КМДА, Олександр Киризлієв-голова Чабанівської селищної ради, українські спортсмени-велогонщики, Skype включення іноземних команд.

 Традиційно, перший етап змагань та відкриття велогонки пройдуть 26 травня на велотреку в Чабанах. Як і рік тому, відкриває серію київських стартів велогонка Horizon Park Race fo rPeace (26 травня), що пройде в смт. Чабани, Хотові та Віті Поштовій по «Олімпійському кільцю», на якому довгі роки тренувалися збірна Радянського Союзу, а пізніше й України. Учасники подолають 16 кілець і проїдуть в цілому 134 кілометрову дистанцію.

«Для Чабанівської селищної ради та наших жителів приймати Race Horizon Park та бути в числі вболівальників — це велика честь і є для нас знаковою подією. Також нам приємно зазначити, що наші діти мають можливість займатися у спортивному клубі з велоспорту BMX (велогонки з перешкодами), який є єдиним у Київській області у своєму роді. Тому, маємо надію, що в скорому майбутньому наші, поки що юні велогонщики, теж будуть приймати активну участь у таких, міжнародного рівня змаганнях, перемагати та завойовувати нагороди. Ми дуже раді, що мешканці Чабанів другий рік поспіль побачать велоспорт найвищого рівня. Але для нас це не просто велогонка, а ще й стимул до подальшого розвитку інфраструктури та спорту, ремонту доріг і прибирання територій, які входять в адміністративні межі наших населених пунктів, пропогувати здоровий спосіб життя.»-зазначив голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв. «Українські любителі велоспорту побачать в Києві унікальний за своєю різноманітністю і якістю міжнародний пелотон, — з гордістю каже Олександр Башенко, президент Федерації велоспорту України та голова організаційного комітету Race Horizon Park. — Сьогодні ми досягли того етапу в розвитку гонки, коли ми як організатори не просто більше не вмовляємо зарубіжні команди приїхати до нас. Тепер ми вирішуємо, хто гідний вийти на старт в Києві, а хто ні. Думаю, це чітко свідчить про той успіх, якого ми досягли з Race Horizon Park за останні шість років».

Серія міжнародних велогонок RaceHorizonPark відбудеться в шостий раз і пройде традиційно в рамках Дня Києва з 26-го по 28-е травня в Києві. Як і у минулому році, програма змагань буде складатись з п'яти одноденних гонок. Організатори перегонів розповіли, як сприймають українську велогонку в світі, що нового підготували на Race Horizon Park в цьомуроці, а професійні велогонщики поділилися враженнями та очікуваннями від гонки. На даний момент для участі в чоловічих перегонах в рамках RaceHorizonPark зареєструвалися 19 команд з 12 країн світу, серед яких Азербайджан, Білорусь, Данія, Ізраїль, Італія, Казахстан, Кувейт, Польща, Чехія, Сербія, Кувейт, США. У свою чергу, для участі в жіночих змаганнях вже заявилися п'ять іноземних велоклубів з Білорусі, Великобританії, Чехії, Нідерландів та Ізраїлю, найяскравішим з яких є відома британська команда WNTProCyclingTeam.

БАЖАЄМО НАШИМ СПОРТСМЕНАМ НОВИХ ПЕРЕМОГ!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика