В здоровому тілі-здоровий дух! Саме здоров"ю нації слід приділяти велику увагу, як на державному так і на місцевому рівні, створювати належні умови для розвитку спорту та участі в ньому, як дорослих так і малюків.

 

Приємно зазначити, що сьогодні в Чабанах за підтримки Чабанівської селищної ради, відкрилась Перша футбольна академія для дітей дошкільного віку. Було приємно бачити усміхнені обличчя малюків-майбутніх спортсменів та їхніх батьків.

Урочисте відкриття очолив голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв разом з представником ГО"Розвиток Київщини", нашим спортсменом та меценатом Федором Врачевським. Серед шанованих гостей ,які завітали на відкриття, був відомий український футболіст, нападник ФК "Динамо"-Артем Беседін. На відкриття, яке відбулося на спортивному стадіоні буля будинку по вулиці Юності,1 завітали батьки з дітками, місцеві депутати, представники селищної ради та місцевого КП з розвитку спорту.

У своєму виступі селищний голова привітав юних спортсменів та побажав майбутніх спортивних досягнень та успіхів. Олександр Федорович також вказав, що розвиток різноманітних видів спорту для всіх категорій населення, сприяння та допомога були і є в числі приорітетних завдань для Чабанівської селищної ради.

Багато батьків зацікавилися можливістю для їхніх дітей ще з юних років почати займатися найпопулярнішим видом спорту у світі-футболом. Займатися з дітками будуть досвідчені тренери Ілля Балковий та Владислав Булавінець під керівництвом старшого тренера Богдана Балана.

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика