На подіумі переможців: Україна, Данія і Казахстан.
Переможцями першого дня стали: Михайло Кононенко з київської команди Kolss Cycling Team - 1 місце, Якоб Франдсен з команди Данії Team Aura Energy - CK Aarus - 2 місце. Бронзу завоював Микита Соколов з казахстанської Vino - Astana Motors. В селищі Чабани, під Києвом стартувала програма традиційної серії міжнародних велогонок Race Horizon Park 2017, яка вже шостий рік підряд проходить в останній уїкенд травня в українській столиці. Починаючи з 2014-го року, традиційні київські старти відкриваються "Велогонкою світу", чоловічою одноденкою категорії 1.2 Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) під офіційною назвою Horizon Park Race For Peace. Щоб підкреслити головне посилання гонки, безпосередньо перед стартом були випущені дітьми білі голуби світу, як символ миру.

У відкритті міжнародних змагань в Чабанах взяли участь президент Федерації велосипедного спорту України Олександр Башенко, голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв, депутат Києво-Святошинської районної ради Олександр Паламарчук, голова Віто-Поштовської сільської ради Дмитро Шульган.

Колектив Центру культури та дозвілля Чабанів "Сузір"я", разом з селищним головою зустрів короваєм голову Федерації велоспорту та заспівав гарну пісню. Перед початком змагань прозвучав гімн України. Діти запустили в небо голубів. як символ миру на планеті Земля. Пострілом з спортивного пістолету селищний голова Чабанів Олександр Киризлієв дав старт до міжнародних велозмагань спортсменам-учасникам.

"Це зовсім не випадковість, що у нашої п'ятничної гонки саме така назва. Воно з'явилося в 2014-му році і стало реакцією на трагічні події, які відбувалися і продовжують відбуватися в нашій країні", - говорить Олександр Башенко, президент Федерації велоспорту України і глава організаційного комітету Race Horizon Park. "Вони торкнулися і велоспорту. Так в Донецьку тепер не можуть проводитися традиційні змагання Гран-прі Донецька, а Крим і зовсім був головним місцем для тренувань наших провідних велосипедистів. Але за допомогою Horizon Park Race For Peace ми звертаємося не лише до велосообществу: ми хочемо в ці непрості для України часи подарувати свято усьому Києву і усій Україні".

Якщо раніше Horizon Park Race For Peace проходила в Голосіївському районі міста Києва, то з минулого року вона переїхала в Чабани. Завдяки цьому Федерації велоспорту України спільно з Чабанівською селищною радою вдалося здійснити давню задумку: відремонтувати знамените "Олімпійське кільце" яке було побудовано для тренувань радянських велосипедистів до Олімпійських ігор 1980-го року. Після розвалу СРСР ця легендарна траса довгий час була порожня, внаслідок чого вона була частково зруйнована. І якщо минулого року на "Олімпійському кільці" був проведений переважно косметичний ремонт, то наступного року ми плануємо спільно з Київською ОДА та депутатами обласної ради провести грунтовний ремонт. "Приймати Race Horizon Park - це велика честь для нас", - відмічає Олександр Киризлієв, голова селищної ради Чабанів. "Ми дуже раді, що жителі Чабанів другий рік підряд побачать велосипедні змагання найвищого рівня. Але для нас це не просто престижна велогонка, але і стимул до подальшого ремонту доріг та розвитку інфраструктури населеного пункту. Horizon Park Race For Peace - чергове підтвердження тому, що життя за межами міста Києва не закінчується, а лише продовжується."

Одноденна гонка Horizon Park Race For Peace стартувала в селищі Чабани на вулиці Покровській (Кірова). Гонщикам належало 10 разів (не зважаючи на дощову погоду) здолати круг протяжністю в 16 кілометрів. Таким чином, загальна дистанція Horizon Park Race for Peace склала 160 кілометрів. У гонці взяли участь 21 команда: 12 зарубіжних з 9 країн і 9 українських. За перші призові місця змагалося 115 велосипедистів. Серед них беззмінні переможці Race Horizon Park, команда KolsCycling Team з Києва, а також сильні міжнародні команди Astana - Vino Motors (Казахстан), Minsk Cycling Club (Білорусь), Synergy Baku Cycling Project (Азербайджан) і Wibatech 7r Fuji (Польща). Головним суддею Race Horizon Park 2017 став відомий комісар UCI Якоб Кнудсен (Данія).

Президент Федерації велоспорту України і голова організаційного комітету Race Horizon Park Олександр Башенко подарував голові селищної ради Чабанів, де проходила п'ятнична чоловіча одноденка Horizon Park Race for Peace, несподіваний подарунок-велосипед. Після того, як Олександр Киризлієв зустрів учасників міжнародної велогонки хлібом-сіллю, Башенко зробив жест у відповідь : тепер людина номер один у Чабанах зможе їздити на велосипеді від технічного спонсора Race Horizon Park, компанії Scott. "Ми неймовірно вдячні Олександру Киризлієву за те, що він робить для розвитку українського велоспорту", - сказав Олександр Башенко. "Той факт, що Чабани взяли на себе таку відповідальність і відновили знамените "Олімпійське кільце", доводить справжню любов Киризлієва та його команди однодумців до спорту. Я абсолютно упевнений в тому, що саме такі молоді посадовці як Олександр Киризлієв, представники нового покоління України, приведуть нашу країну до світлого майбутнього, одночасно зробивши цінні кроки для розвитку українського спорту". "Величезне спасибі Олександру Башенко і усій Федерації велоспорту України - за те, що вдихнули нове життя у Чабани", - відмітив Олександр Киризлієв. "Кілька років тому ми взагалі не розуміли для чого потрібне асфальтне покриття на дорозі через ліс. Але завдяки тому, що до нас звернулася Федерація, ми не просто взялися за його ремонт "Олімпійського кільця", але вже зараз користуємося своїми здобутками, використовуючи трасу за призначенням. Ми завжди раді бачити велоспорт найвищого рівня у Чабанах".

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЗМАГАНЬ!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради
Організаційний комітет

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика