КОМАНДА БАСКЕТБОЛІСТОК НОВОСІЛКІВСЬКОЇ ШКОЛИ "БАГІРА" В ЧЕРГОВИЙ РАЗ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ СЕЗОНУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЮНАЦЬКОЇ БАСКЕТБОЛЬНОЇ ЛІГИ (ВЮБЛ) серед дівчат 2003 РОКУ НАРОДЖЕННЯ.

 

У котрий раз баскетбольна команда дівчаток Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чабанівської селищної ради підтверджує своє право називатися найкращою в Україні. Четвертий сезон шкільної баскетбольної ліги України 3х3 показав , що діти із задоволенням грають у цю просту за виконанням, але від того не менш цікаву гру.

Виявилося, що шкільна баскетбольна ліга 3х3 охопила рекордну кількість команд - 8063. У фіналі змагалося 126.  Серед такої кількості наша шкільна команда "Багіра" зайняла друге місце. Наші дівчата – баскетболісти змагалися із командою м.Рівне, які були на рік старшими за них, але це не завадило їм показати відмінний результат.

У м.Боярка були зіграні вирішальні матчі сезону Всеукраїнської юнацької ліги серед команд дівчат 2003 року народження, учасниками яких були учениці Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У вирішальному поєдинку команда "Багіра" перемогла рівненську команду із рахунком 60:43.

Вітаємо всіх учасниць змагань із високими результатами ігор протягом року і висловлюємо подяку Заслуженому тренеру України Нагорній Ірині Петрівні!

Дякуємо голові Чабанівської селищної ради Киризлієву Олександру Федоровичу за підтримку розвитку українського баскетболу та допомогу в організації проведення змагань!

Директор Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Ірина Ліщук.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика