Чабанівська селищна рада створила комунальне підприємство «Центр спортивного розвитку». Основна мета - пропаганда здорового способу життя та залучення до занять спортом якомога більше дітей та молоді Чабанів і Новосілок. Фінансуватиметься центр із місцевого бюджету.

Комунальне підприємство знаходитиметься за адресою Одеське шосе 1 у підвальному приміщенні. На першому етапі робитимуть ремонт, далі придбають необхідний спортивний інвентар. У центрі передбачено чотири вакансії: керівник і тренери. Працюватимуть переважно місцеві спеціалісти. У дітей буде можливість обирати серед секцій боротьби, карате, боксу та аеробіки. Заняття у групах проводитимуться безкоштовно, а завдяки придбанню нового автобусу юні спортсмени періодично виїжджатимуть на змагання та збори.

Також, під юрисдикцію спортивного центру перейдуть всі спортивні об’єкти на територї Чабанівської селищної ради. Вони будуть відкриті для тренувань трьох місцевих футбольних команд, однієї баскетбольної, велосипедного клубу та колективу аматорів зі спортивного орієнтування.

У контексті створення комунального підприємства спортивного напрямку, важливим є рішення Чабанівської селищної ради щодо розірвання договору з орендарем стадіону в Новосілках і повернення його громаді.

 

Матеріал підготував Максим Шилін 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика