Художня гімнастика, по праву вважається одним з найкрасивіших та жіночних Олімпійських видів спорту, який має мільйони шанувальників по всьому світу. Для дівчаток це чудова постава, неймовірна гнучкість та граціозність . У гімнасток завжди красива фігура та пластично граціозні рухи.

 

З березня місяця, за підтримки Чабанської селищної Ради, для вихованців ДНЗ «Дзвіночок» в Чабанах, почав працювати гімнастично-танцювальний гурток «Грація».
З серпня планується відкриття нової групи в с. Новосілки, яка буде займатися в приміщенні Будинку культури.

Запрошуються дівчатка з 4-х років. На дітей чекає цікава програма тренувань, яка в ігровій формі об’єднує початкову підготовку з художньої гімнастики, акробатики та сучасного естрадного танцю, участь у змаганнях, фестивалях-конкурсах, концертах.

Наразі заняття вже проводяться у ДНЗ «Дзвіночок» в Чабанах, 2 рази на тиждень: середа та п’ятниця, о 15.30 молодша група , о 16.30 старша група. Тренери?- Зозуля Наталія Олександрівна (вихованка школи Дерюгіних) та Сафонова Яна Євгенівна, Майстри Спорту з художньої гімнастики, неодноразові призерки та переможці Всеукраїнських та міжнародних змагань з художньої гімнастики .

За останній рік вихованці тренерського колективу прийняли участь у 12 Міжнародних та Всеукраїнських фестивалях-конкурсах та спортивних турнірах з художньої гімнастики, де посіли призові місця та стали переможцями VII Чемпіонату України серед танцювальних колективів.

Задовільніть природній хист дівчаток до танцю, пластики та граціозності! Дайте можливість вашій дитині проявити свої природні здібності!

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до вихователів ДНЗ «Дзвіночок» та до керівника гуртку,- Трипольської Яніни Дмитрівни за тел. 093-393-02-27.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика