Участь у районному туристичному зльоті – це добра традиція для Новосілківської школи, яка існує вже 30 років. 
Як завжди галявина на крутому березі річки Ірпінь в першу суботу червня збирає фанатів туризму. Останні роки організатори проводять тренувальні збори, до яких долучають усіх романтиків та любителів екстріму. Сімоник Наталія Юріївна, вчитель географії, вже багато років готує туристів школи до змагань, але на туристичний зліт з’їжджаються і випускники школи різних років (найстарші випускники 1988 року).

Завзяті школярі освоїли нелегкі перепони, з якими справляються справжні туристи: спортивний спуск і підйом по вертикальній стіні, навчилися долати навісну переправу, освоїли ази туристичної кухні, навчилися розбивати табір та розпалювати вогнище за різних погодних умов. Проте найбільше цінують всі туристи вечори біля вогнища, коли пісні під гітару об’єднують цілі покоління. Туристичний зліт – це дружба, це навчання і досвід, це вміння долати труднощі.
Близько 50 учасників туристичного зльоту від Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів висловлюють вдячність Киризлієву Олександру Федоровичу, Голові Чабанівської селищної ради, за підтримку та організацію транспорту для перевезення дітей. Ми цінуємо Вашу високу громадську позицію до формування здорового способу життя у дітей та учнівської молоді.

Директор школи, Ірина Ліщук

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика