Команда Києво-Святошинського району здобула перемогу в VІ обласній Спартакіаді серед депутатів обласної, міських, районних, сільських та селищних рад Київщини, що відбулася 10 вересня в Ірпені.

Депутати змагалися у різних видах спорту:
перетягували канат, змагалися у шахах, шашках, дартс, настільному тенісі. В обласній спартакіаді взяли участь більше 300 представників органів місцевого самоврядування. Києво-Святошинський район був гідно представлений у всіх видах спорту, які входили до програми Спартакіади, та здобув І загальнокомандне місце. У змаганнях з настільного тенісу представники Києво-Святошинського району Олександр Паламарчук та Ірина Кобзар завоювали І загальнокомандне місце. У змаганнях взяли участь 2 депутати районної ради, 2 депутати Вишнівської міської ради, 3 депутати Чабанівської селищної ради-Анатолій Коваль, Богдан Литовченко та Віталій Кузнэцов, 3 депутати Гатненської сільради 1 депутат Хотівської сільської ради, 1 депутат
Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради, 1 депутат Крюківщинської сільради та 1 депутат Забірської сільської ради. Підготовкою команди до змагань займався депутат Києво-Святошинської райради Олександр Паламарчук.
Щиро вітаємо команду переможців нашого району з перемогою та 1-м місцем!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика