10 грудня шанувальники найпопулярнішої гри у світі відзначають Всесвітній день футболу. Організація Об'єднаних Націй ухвалила рішення про появу свята у зв'язку з постійно зростаючим інтересом людей різного віку, національностей та віросповідання до захоплюючої гри у футбол.

В переддень цього свята галактикою футбольних зірок с.м.т. Чабани став ДНЗ «Дзвіночок», у спортивній залі якого вирували «не дитячі» футбольні баталії. Хоч і маленькі, проте вже справжні маги футболу змагалися з тренерсько-викладацьким складом у футбольній майстерності. Старанність на навчально-тренувальних заняттях, наполегливість, швидкість сприйняття нового в елементах техніки і навіть тактики гри, дисциплінованість, сповна відобразились у ігровій майстерності хоть ще зовсім юних, але вже зірочок футболу. 
Під час футбольного дійства батьки, рідні та вболівальники без сумніву відчували почуття гордості за своїх маленьких футболістів та активно вболівали за них. 
Фестиваль «Галактика футбольних зірок» – це перші кроки знайомства юних чемпіонів зі світом «дорослого» футболу. Саме тому для тренерсько-викладацького складу найважливішим було привити дітлахам повагу до суперників, навчити цінувати новий досвід та уміти робити висновки з невдач, адже для дошкільнят важливий не результат, а бажання вчитися.
Традиційно зірок футболу було відзначено приємними сюрпризами!!!
Фестиваль «Галактика футбольних зірок» проведено вперше, але маємо надію, що започатковано добру традицію! Всі учасники були раді стати частиною даного свята.
Найстаранніші вихованці показали неабиякі успіхи. Це заслуга маленьких чемпіонів, їхніх батьків, тренерсько-викладацького складу та голови Чабанівської селищної ради Киризлієва Олександра Федоровича і його команди однодумців, які всіляко сприяють розвитку та підтримці спорту в наших населених пунктах. 
Футбольний клуб для дошкільнят «Зірки футболу» існує з 05 травня 2017 року і має в своїх рядах понад 90 вихованців. А здається наче вчора було урочисте відкриття з шановними гостями серед яких були представники ГО «Розвиток Київщини», відомий футболіст ФК «Динамо» (м. Київ) і збірної України Артем Беседін, яке очолював голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв.
Завдяки підтримці Чабанівської селищної ради в особі селищного голови та депутатського корпусу, ГО «Розвиток Київщини» у «Зірок футболу» з’явився необхідний інвентар для проведення креативних і цікавих навчально-тренувальних занять, реставровано спортивний майданчик та встановлено нове покриття по вул. Юності, 1, організовано благоустрій прилеглої території, щоб і батькам було комфортно спостерігати за успіхами юних чемпіонів. На спортивному майданчику можна займатись навіть у вечірній час, так як встановлені потужні ліхтарі. В зимовий період підготовка юних талантів проходить у спортивній залі чудового дошкільного навчального закладу с.м.т. Чабани «Дзвіночок», де завідувачка садочком Лариса Миколаївна Товстоног разом з педагогічним колективом завжди радо зустрічає юних спортсменів. 
Навесні у майбутніх зірок футболу з’явиться більше можливостей для відвідування навчально-тренувальних занять, адже останні будуть проходити на свіжому повітрі, як вже зазначалося вище, на реставрованому спортивному майданчику по вул. Юності, 1 с.м.т. Чабани. 
Займаються з дітками досвідчені тренери Ілля Балковий та Владислав Булавінець під керівництвом старшого тренера Богдана Балана, контактний номер телефону - 097-375-75-28. 
Наші діти – це наше майбутнє. Турбуючись про розвиток і дозвілля дітей та молоді ми виступаємо за здорову і сильну націю, вільну від шкідливих звичок!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика