Єдиний на два населені пункти новосілківський стадіон орендували на 25-ть років у лютому 2007-го. З того часу доступ до спортивного об’єкту обмежили для місцевих жителів. Наразі відбулися три громадські акції протесту з вимогою людей повернути стадіон у комунальну власність.

Вперше активісти організовано вийшли на початку січня, а остання акція протесту зібрала понад півсотні небайдужих місцевих жителів у лютому цього року. Серед них тренери, футболісти, борці та інші спортсмени. Всі вони прийшли до стадіону з плакатами, де основним гаслом був заклик щодо розірвання договору оренди. Також їх обурило нещодавнє завезення на територію стадіону будівельних матеріалів: піску, щебеню тощо.

Один із учасників акції, Роман Михайленко, розповідає: «Я виріс на цьому стадіоні. В дитинстві після школи завжди грали з хлопцями тут у футбол, а зараз на вході висить замок». За його словами, щоб потрапити до спортивного об’єкту необхідно заплатити 600 гривень. При цьому, каже Роман, людина, яка керує стадіоном бере ці гроші не за оренду, а нібито за прибирання території. Цікаво, що навіть після сплати грошей роздягальні все одно залишаються зачиненими.

Тимчасово керує стадіоном Анатолій Хуторянський. 

Наша редакція намагалися отримати від нього коментар із приводу звинувачень, що висувають проти нього активісти, проте на телефонні дзвінки Хуторянський не відповідає.

Натомість, учасники акції протесту розповіли, що після стадіону рушили пікетувати під будинок Хуторянського. Господар оселі до людей так і не вийшов, але хтось викликав службу державної охорони. Пізніше активісти дізналися: у поліції щодо них розслідується справа начебто за зухвале порушення громадського порядку.

 На сьогодні місцеві мешканці зібрали більше двох сотень підписів під зверненням до органів державної влади з проханням повернути стадіон. Обурення громади цілком зрозуміле, адже це питання є проблемним упродовж тривалого часу. Розірвати договір із орендарем нарешті вдалося у грудні минулого року з ініціативи депутатів і селищного голови. Наразі стосунки з орендарем з’ясовуються у суді.

 

Матеріал підготував Максим Шилін 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика