Традиційно, четвертий рік підряд, в селищі Чабани Києво-Святошинського району стартувала «Велогонка Миру», перша з серії міжнародних велогонок Race Horizon Park-2019 Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) під офіційною назвою Horizon Park Race For Peace. 

«Вже вчетверте приймати у себе Race Horizon Park - це велика честь для нас», - зазначив Олександр Киризлієв, голова Чабанівської селищної ради . «Мешканці Чабанів, а особливо наші юні спортсмени, завжди з нетерпінням чекають початку змагань, - велогонка найвищого рівня вже стала візитною карткою для нашого селища. Нам приємно приймати цього разу на змаганнях біля 270 спортсменів. Представників 31 команди з 20 країн світу. Для нас престижні змагання - це не тільки видовище, а й стимул до подальшого розвитку населеного пункту: ремонту доріг, покращення інфраструктури та благоустрою. Мені приємно що до цієї велогонки нам вдалося обновити асфальтне покриття на велотреку, збудованому ще для Олімпіади 1980 року. На сьогоднішній день Чабани є екологічно чистим для проживання та інвестиційно привабливим населеним пунктом, який росте та розвивається. Моя позиція та позиція Чабанівської селищної ради залишається не змінною у підтримці та розвитку різних напрямків спорту. Гонка Horizon Park Race For Peace в смт Чабани своєю ідеологією підтверджує нам те, що за межами міста Києва життя не закінчується! Ми дуже раді бути частиною цих престижних вело змагань.
Бажаю всім присутнім спортсменам легкої велогонки та нехай переможе сильніший!». 
Програма міжнародних змагань з велоспорту в Чабанах включала в себе два дні у два етапи кожен, а саме 23 травня відбулося урочисте відкриття та першою стартувала о 09:30 групова жіноча гонка «CHABANY RACE». Довжина дистанції склала 98,8км, 8 кіл по вул. Покровська – вул. Машинобудівельників – вул. Промислова – вул. Садова – «Велотрек» – вул. Покровська. 
Переможцями стали-золота медаль-Олена Шекель, Україна; срібна медаль—Олена Шарга, Україна; бронзова медаль-Ана Паула Попегач, Бразилія.
Групова чоловіча гонка «CHABANY RACE» стартувала о 13:30. Довжина дистанції склала 133,1 км, 11 кіл по вул. Покровська –вул. Машинобудівельників – вул. Промислова – вул. Садова – «Велотрек» – вул. Покровська.
Золоту медаль отримав Андрій Василюк, представник України, срібну- Євгеній Соболь з Білорусії, а бронзову - наш земляк Головаш Олександр.

Другий день змагань 24 травня розпочався з жіночої гонки «KIEV OLYMPIC RING WOMEN RACE». Технічний старт відбувся о 09:00 у м. Київ, вул. маршала Конєва 5 (площа перед «Фавор Парк Готель), а офіційній о 9:20 в смт Чабани, вул. Машинобудівельників. Жіночі команди подолали 96,8 км, 8 кіл по маршруту вул. Машинобудівельників - вул. Промислова - вул. Садова – «Велотрек» - вул. Покровська.
Переможцями стали спортсменка з Білорусії Ганна Церах (золото), та українки Іванюк Марина (срібло) і Оксана Кляшина (бронза).
Чоловіча велогонка «HORIZON PARK RACE FOR PEACE» стартувала о 13:30 з смт Чабани. Дистанція гонки склала 145 км, 12 кіл по вул. Покровська – вул. Машинобудівельників – вул. Промислова – вул. Садова – «Велотрек» – вул. Покровська.
Переможцем став спортсмен з Білорусії Євгеній Соболь (золото) та українські спортсмени Анатолій Будяк (срібло) і Єгор Дементьєв (бронза).

« Спочатку гонка Horizon Park Race For Peace проходила в Голосіївському районі міста Києва, але вже чотири роки, як вона поміняла прописку і переїхала в смт. Чабани. Завдяки цьому Федерації велоспорту України спільно з головою Чабанівської селищної ради Олександром Киризлієвим вдалося здійснити давній задум: відремонтувати славетне «Олімпійське кільце», яке було побудовано для тренувань радянських велосипедистів до Олімпійських ігор 1980-го року. Після розвалу СРСР ця легендарна траса довгий час пустувала, в результаті чого була частково зруйнована»,-сказав Олександр Башенко, Президент Федерації велосипедного спорту України та голова організаційного комітету Race Horizon Park. Олександр Башенко подякував Олександру Киризлієву за допомогу та спів організацію у проведенні міжнародних велозмагань.

 Олександр Башенко, Президент Федерації велосипедного спорту України та голова організаційного комітету Race Horizon Park разом з Олександром Киризлієвим, головою Чабанівської селищної ради та Почесним головою ГО "Розвиток Київщини", співорганізатором заходу, нагородили переможців у велогонці Horizon Park Race For Peace медалями та Дипломами, разом з заступниками селищного голови Юрієм Бондарем та Олегом Наумчуком, депутатом Києво-Святошинської районної ради Олександром Паламарчуком, директором КП «Керуюча компанія Чабани» Іваном Ситником.

Ще два дні міжнародні вело змагання триватимуть у місті Києві.

Досить символічно дні проведення велогонки співпали з наближенням міжнародного Дня захисту дітей. Діти Чабанів разом з дорослими запустили у небо білих голубів. як символ миру на планеті Земля!

БАЖАЄМО УЧАСНИКАМ ВЕЛОГОНКИ НОВИХ СПОРТИВНИХ ДОСЯГНЕНЬ ТА ПЕРЕМОГ!
Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика