Постановою Північного Апеляційного Господарського суду від 17 грудня 2019 року, у складі головуючого судді Чорногуз М.Г. та суддей Тарасенко К.В. і Агрикової О.В. було винесено Постанову про задоволення апеляційної скарги Чабанівської селищної ради на рішення Господарського суду Київської області (суддя Мальована Л.Я.) про розірвання договору оренди земельної ділянки у зв’язку з необхідністю надання її для суспільних потреб громади Чабанів та Новосілок.

Позов було пред’явлено до ТОВ “Валентина і Анатолій” в порядку передбаченому статтею 32-1 Закону України “Про оренду землі”.
Земельна ділянка з кадастровим №3222457401:02:005:0071, загальною площею-2,0 га в Новосілках передається під розміщення спортивних споруд. На ній планується реконструкція (будівництво) нового стадіону, який буде слугувати суспільним потребам всієї громади. Повернення цього стадіону було одним із пріоритетних пунктів Передвиборчої Програми Киризлієва Олександра Федоровича, який не перестає боротися за інтереси громади ще з самого початку своєї каденції на посаді голови Чабанівської селищної ради.
Дана перемога ще не є завершенням боротьби за краще майбутнє односельців.
Наступним кроком буде віднаходження джерел фінансування для створення сучасного спортивного об’єкту інфраструктури, яким зможуть користуватися як учні академічного ліцею “Ерудит”(Новосілківської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів навчання) , спортсмени різних вікових категорій, місцеві жителі та будуть проводитися різноманітні спортивні змагання і заходи.
Сподіваємось, на подальшу підтримку громади в роботі, яку проводить Чабанівська селищна рада разом з її селищним головою ОЛЕКСАНДРОМ КИРИЗЛІЄВИМ на благо всіх мешканців Чабанів та Новосілок. Сьогодні ми здобули чергову перемогу.
РАЗОМ-ДО НОВИХ ПЕРЕМОГ!

З повагою, Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика