Напередодні Дня Незалежності відбулася зустріч Олександра Киризлієва та ветеранської організації «Ветерани війни, праці і військової служби» села Новосілки, під час якої обговорювалися питання, що турбують місцевих жителів. Бесіда була цікавою та конструктивною, адже, як виявилось, проблем більш, ніж достатньо.

 

Ветеранами було озвучено проблему відсутності юридичної підтримки у Новосілках і Чабанах. Олександр Киризлієв пообіцяв допомогти у вирішенні цього питання, адже ветерани та люди похилого віку як ніхто потребують юридичних роз’яснень та допомоги в час коли так швидко змінюються законодавчі норми. Як результат - послугами правознавця можна буде скористатися вже незабаром. Прийматиме він безкоштовно один раз на тиждень. Про графік прийому буде проінформовано додатково.

Також підіймалося гостре і болюче питання щодо двох гектарів, котрі виділенні малозабезпеченим або безземельним сім’ям Новосілок. Люди переймалися:«.. .чи не відберуть у них єдину можливість вирощувати власну городину...», адже нині купувати продукцію у супермаркетах і на ринках - велика розкіш для пенсіонерів. Тут Олександр Киризлієв зазначив, що як депутат селищної ради уточнить інформацію, щодо власності цих ділянок і подальших планів на них у директора Інституту садівництва та проінформує про результати зустрічі громадськість.

Чи не найбільше часу витратили на з’ясування проблеми із панельними та цегляними будинками по вулиці Садовій у Новосілках. Мешканці скаржилися на їх жахливий стан: вікна у під’їздах не відчиняються, з деяких випадає скло,комунікації жодного разу не замінювались, у підвалі сирість і бруд, а грибок у їхніх оселях став однією з головних проблем! Якби будинки були утеплені, то

це запобігло би появі грибка, а люди витрачали б значно менше коштів на опалення (особливо власники кутових квартир). «Дивно, що ЖКГ у зв’язку із початком програми енергозбереження ніяк не реагує на аварійний стан приміщень», - обурювалась Світлана Романівна, одна із жительок будинку по вулиці Садовій.

Також Олександр Киризлієв обговорив проблему відсутності бювету для потреб місцевої громади. Дійсно, якщо раптово станеться аварія, мешканці Чабанів і Новосілок залишаться без води. За словами очільника громадської організації «Розвиток Київщини», він досліджував дану проблему. Є бювет, який приєднаний лише до централізованого водопостачання. Тож по суті це звичайна колонка. У будь-якій аварійній ситуації вона безпорадна, тому, на такий випадок, потрібен справжній бювет, який не буде залежати від води у мережі та відсутності електрики. Варто зауважити, що гроші на його створення повинна виділяти місцева влада. Однак, не зважаючи на численні звернення мешканців, справа так і не зрушила з місця. На засіданнях селищної ради Олександр Киризлієв пообіцяв підняти це питання та посприяти вирішенню даної проблеми.

В ході зустрічі місцеві ветерани скаржилися на відсутність ліків для хворих на діабет та астму у місцевій амбулаторії. Варто зауважити, що зараз на лікування треба їхати у Боярку і витрачати лише на дорогу ЗО гривень в обидві сторони. Аби розібратися в ситуації «Розвиток Київщини» у найближчий час звертатиметься в районну лікарню Боярки, щодо забезпечення людей медикаментами.

Також громадська організація обіцяє залучити 20-ть тисяч гривень для допомоги ветеранам села Новосілки. Сума буде розподілена між ними для вирішення інших соціальних проблем.

В свою чергу, Марина Тесанюк, від імені організації ветеранів, подякувала Олександру Киризлієву за створення пункту екстреної медичної допомоги, адже це, за її словами, справді рятує людські життя.

У «Розвитку Київщини» пообіцяли робити все можливе і необхідне для поліпшення і модернізації населених пунктів, адже вже є спонсори та меценати, котрі готові профінансувати деякі соціальні проекти.

Матеріал і фото підготувала Дарина Концидайло

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика