Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв вручив земельну ділянку учаснику бойових дій, воїну АТО, старшому лейтенантові Національної поліції України Дмитру Будіму.
Вручення відбулося на урочистому засіданні колективу Києво-Святошинського відділку поліції ГУ НПУ в Київській області. В свою чергу, начальник Києво-Святошинського відділку, підполковник поліції Валерій Євтушенко, висловив слова вдячності Олександру Киризлієву за увагу до воїнів АТО та вручив селищному голові Чабанів ПОДЯКУ за активну співпрацю з Національною поліцією, проявлену ініціативу та вагомий внесок у технічну модернізацію правоохоронних органів.
Завдяки старанням Олександра Киризлієва та ГО"Розвиток Київщини", почесним головою якої він є, було відремонтовано автомобілі для нового Чабанівського відділення поліції.
Старший лейтенант Дмитро Будім є випускником Київської Національної академії внутрішніх справ та з 2012 року працює в органах. На даний період часу Дмитро Будім працює на посаді оперуповноваженого відділу кримінальної поліції, є учасником бойових дій, брав участь в антитерористичній операції у місті Слов"янську та захищав нашу державу.
Хочеться зауважити, що на даний період часу головою Чабанівської селищної ради ще 25 воїнам АТО, жителям Чабанів та Новосілок, було вручено земельні ділянки, а також одну квартиру,-Андрію Коваленку.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика